BAUMATIC BF207BLM

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1469428/baumatic-bf207blm.jpg

    0

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Dveře: plné dveře Typ chlazení: 1 - kompresorová Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Objem celkem užitný (l): 207 Objem chladničky užitný (l): 139 Objem mrazničky užitný (l): 68 Počet oddělených prostor v »

Recenze BAUMATIC BF207BLM

Jan Jíra z níže uvedených důvodů nebyla lednice zapojena a proto nemohu hodnotit Lednička nám byla dodána 2x, vždy s kabelem nevhodným pro českou zásuvku. Lednice se nám jinak líbila, pasovala přesně na volné místo do kuchyně, bohužel, objednávku jsme nakonec zrušili a objednali si starou zavedenou značku zanussi. Škoda.

mibas Lednička je krásna a originální, přední zrcadlové dveře ji dělají v podstatě neviditelnou a opticky tak nezabírá moc místa, velikost akorat do malého bytu. Jede pár týdnů, v podstatě bez problémů. Překvapilo nás že je tak úzká, na fotkách se to nezdá, ale jelikož máme fakt malý byt, není to na škodu.

eva reicheggerova se vším vše vporádku

peta Spokojená jsem především s tím, že "zatím" odtéká námraza po zadní straně do žlábku, což u bílé BAUMATIC nefungovalo a dva kusy ,které jsem zakoupila , jsem musela reklamovat. Vyhovuje mi ve všem.

Leoš velmi pěkná a praktická lednička která zcela odpovída našemu očekávání problem nastal v momentě nákupu ani na jedné prodejně nebyla tato lednička skladem a vystavené výrobky byli vždy na nějakém místě poškozené objednali jsme si ji tedy přes e-shop přivezli ji na druhy den na prodejnu original zabalenou doma jsme zjistili že je poškrábana po reklamaci nam přivezli druhou která rovněž byla poškozená nakonec se vše vyřešilo výměnou poškrábaných dveří proto si opravdu ledničku dobře prohlédněte

+ Přidat hodnocení více...