Baumatic BRCF 1855 SL

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1687927/baumatic-brcf-1855-sl.jpg

    0

1795249077 Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Dveře: plné dveře Typ chlazení: 1 - kompresorová Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Objem celkem užitný (l): 252 Objem chladničky užitný (l): 188 Objem mrazničky užitný (l): 64 Počet oddělených prostor »

Recenze Baumatic BRCF 1855 SL

Martin Vzhled, cena Vnitřní rozměry

Pavel K. Překvapivě tichá lednička. Blbě se vyvažuje na nerovné podlaze.

ML Jsme limitováni max šířkou lednice 56 cm a výškou 185 cm. Kombinovaných lednic s těmito parametry je málo a pokud k nim chcete 5 let záruku na chlazení tak stojí většinou skoro jednou tolik co tenhle Baumatic, jsou taky v A+ a o moc víc toho stejně neumí. Nerezová čelní stěna vcelku dobře odolává dětskému ošmatlávání a je příjemné, že všechny police jsou skleněné (naše staré Ardo mělo polovinu z plastu a ty postupně praskaly). Oceňuji rovněž jeden velký šuplík na zeleninu. Pro manipulaci je příjemné, že na zadních nohách má kolečka. Přihrádky ve dveřích by mohly být vyšší Sundat ochrannou fólii ze dveří byl docela porod Spodní šuplík v mrazáku je dost krátký.

Jana Vydrová Zatím jsem velmi spokojená, doufám, že tomu bude i nadále Při telefonním kontaktu s vaší zaměstnankyní jsem chtěla změnu otvírání dveří , ale nejsem si jistá jestli jsem dobře rozuměla, takže se dveře otvírají tovární výrobou a já bych raději naopak tj. panty vlevo.

karin s celou lednicí, je hezká, funkční a za danou cenu je prostě super

+ Přidat hodnocení více...