Beko CSA 22020

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1746704/beko-csa-22020.jpg

    0

Beko CSA 22020 je kombinovaná chladnička v bílém designu, který skvěle zapadne do každé kuchyně. Objem chladničky je 151 litrů, objem mrazničky 49 litrů. Chladnička disponuje automatickým odmrazováním, skleněnými policemi, 2 zásuvkami i plastovým držákem na lahev. Předností je velmi tichý chod i nízká spotřeba energie.

Recenze Beko CSA 22020

dzibina S cenou! Podle mého dělá až moc velký hluk.

Hana Špačková Zatím vše v pořádku, vyhovují nám rozměry i kapacita. Cena velmi výhodná Umístění ovládání teploty v lednici omezuje využití horní poličky

Dana Kupovaná na chalupu, jinak tak pro single domácnost. Na hodnocení spolehlivosti je ještě brzo, ale zkušenosti s Beko lednicemi jsou zatím dobré (v rodině už 2 - jedna 5 let a druhá zatím 3).

Mucina Nehí hlučná ani příliš vysoká, vnitřní uspořádání vyhovující, velmi přehledné. Lednice byla instalována dodavatelem/dopravcem v polorozbaleném stavu. Nemohu přijít na to, kam patří sklo, které bylo dodáno jaksi "navíc " (na pravděpodobná funkční místa se jaksi nevejde) a mám podezření, že tím lednice mrazí více, než by měla. V dodaném návodu o tomto skle není ani slovo, ani obrázek.

Hana menší lednice, akorát velikost pro jednoho, tiší, velký mrazák uvnitř nic

+ Přidat hodnocení