BEKO CSA 24022

  • https://image.srovname.cz/cz/500/221739/beko-csa-24022.jpg

    0

Hledáte spolehlivou ledničku, která se bude elegantně vyjímat ve vaší kuchyni? Kombinovanou chladničku BEKO CSA 24022 s mrazničkou v dolní části vám bude každý závidět. Celkový užitný objem 207 litrů je zcela dostačující. S hlučností 41 dB ani nevíte, že ji máte. Cena této chladničky vás neurazí a její spotřeba energie 0,6 kW za jeden den vás také spíše potěší. Kapacita mrazení 4 kg/24hod a odolnost proti výpadku proudu až na 16 hodin vám starosti rozhodně nepřidělá.

Recenze BEKO CSA 24022

Pavel P. -krásná lednička za tu cenu -možnost změny otevírání -tichá zatím nic jen čekám jak dlouho vydrží plastové police ve dveřích na pohled křehké ale zdání může klamat

Stanislav Vše funguje tak jak má. Někdo uváděl vyšší hlučnost, ale v této cenové kategorii jí považuji za velice přijatelnou.

vlaga Lednička s mrazničkou BEKO CSK 24022 splňuje, podle uváděného popisu, až na jeden bod mé očekávání. Hlučnost dobrá, prostor chladničky slušně vyřešen, spotřeba snad bude odpovídat uváděné. V popisu funkce mrazničky je uváděna teplota -18°C. Teploměr, který jsem do mrazničky vložil, ukazuje jen -12 až - 13°C. Datart doporučil řešit problém s BEKO, kde mně sdělili, že se jedná o mrazničku s ledničkou s jedním kompresorem a tedy mám vědět, že teplota mrazničky se ovládá rovněž termostatem chladničky. Čím nastavím nižší teplotu v chladničce (aniž by to bylo vzhledem k uloženým potravinám žádoucí), tím nižší bude teplota v mrazničce. To jsem však v návodu nenašel a prý mne měl o tom informovat prodejce. Mylně jsem se tedy domníval, že mraznička má samostatný termostat nastavený na -18°C. Přepnutí telefonu na produktového manažera BEKO se nedaří a zpět nevolá. Asi to víte, že teplota v mrazničce se ovládá rovněž termostatem chladničky. Čím nastavím nižší teplotu v chladničce, tím nižší bude teplota v mrazničce. Není tedy garantována teplota -18°C.

Nevenka Líbil se mi vzhled ,ideální poměr cena/výkon, v téhle cenové kategorii nemá konkurenci.

Lamaczová S provozem jsem spokojena, až na ty police

+ Přidat hodnocení