Bosch KGE 36AL40

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1742649/bosch-kge-36al40.jpg

    0

Volně stojící kombinovaná chladnička BOSCH KGE36AL40 Volně stojící kombinovaná chladnička Bosch KGE 36AL40 v provedení InoxLook. Chladnička je zařazena do energetické třídy A+++, jelikož je extrémně úsporná. Elektronika udržuje přesně požadovanou teplotu. Jedná se o chladničku Bosch KGE36AL40 s mimořádně silnou »

Recenze Bosch KGE 36AL40

Jiří Vlček Lednička má velmi malou spotřebu.To zjistíte velmi rychle pokud si opisujete elektroměr.Výborné nasvícení .Hlučnost je také malá.Vyrobena je v Turecku.V názvu kod Al znamená úpravu dveří hliníkem ,které se pak tváří jako nerez. Lednička je o něco levnější,od nerezu to téměř nepoznáte. Boky jsou nastříkány šedivou barvou.Celkový dojem -výborný kup.Dal jsem za ní zhruba o 1000Kč více a tím jsem získal 5 letou záruku přímo od firmy BOSCH. Snad jen o něco vyšší cena , která se vám velmi rychle vrátí v úspoře elektřiny.

Petr H. Hezký design. Velká hlučnost - bublání, praskání, vrčení, které se v nepravidelných intervalech mění. Nedoporučuji do prostor, kde nebudete chtí být rušeni (např. při sledování televize, spaní). Je možné, že šlo o vadný kus, ale u tohoto typu chladničky jsem na toto téma četl více negativních reakcí na hlučnost. Ledničku jsem proto musel vrátit a vyměnit za jinou značku.

+ Přidat hodnocení