Bosch KGE 39AL40

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1742651/bosch-kge-39al40.jpg

    0

Volně stojící kombinovaná chladnička BOSCH KGE39AL40. Volně stojící kombinovaná chladnička Bosch KGE 39AL40 v provedení InoxLook. Chladnička je zařazena do energetické třídy A+++, jelikož je extrémně úsporná. Elektronika udržuje přesně požadovanou teplotu. Jedná se o chladničku Bosch KGE39AL40s mimořádně silnou »

Recenze Bosch KGE 39AL40

Monika Kaslová - velmi tichý chod - dobré osvětlení - šikovné vnitřní uspořádání - sklopný držák na lahve - nízká spotřeba S ledničkou jsem po měsíci užívání velmi spokojená, jedině snad, že je uvnitř (i celkově) asi o 5 cm užší než ta, kterou jsem měla předtím.

Petr Budský skvělá,velký prostor trochu bublá

Stanislav Kerhart - LED osvětlení - výborné vnitřní uspořádání úložných prostorů chladničky i mrazáku - vynikající parametry spotřeby (1/2 nákladů než u kategorie tř.A) - hezký vzhled (jen škoda,že nejsou i boky v imitaci nerezu) - občasné hlasitější probublávání , které je dost otravné ( vzhledem k cenové kategorii si výrobce mohl dát trochu práce i s tímto detailem )

Kateřina Stodůlková - dobré osvětlení i uspořádání - v mrazící části průhlené šuplíky - velmi přehledné - vzhled - elegantní doplněk kuchyně - trochu bublá, ale není moc hlučná

Ondřej Šmíro Skvělá spotřeba, výborné vnitřní uspořádání, super osvětlení. Vyluzuje divné zvuky, ale naštěstí celkem potichu.

+ Přidat hodnocení více...