Bosch KGE36AW30

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1576314/bosch-kge36aw30.jpg

    0

KGE 36AW30 Kombinace chladnička/mraznička SmartCool třída spotřeby energie A++ spotřeba energie za rok: 223 kWh užitný objem celkem: 307 l elektronická regulace teploty - LED ukazatele »

Recenze Bosch KGE36AW30

Pavel Výrobek mám již velmi krátkou dobu aby bylo možné jej koplexně hodnotit. Zatím nemám ledničce co vytknout.

Jana - skvělá ergonomie, úroveň zpracování - led osvětlení - hlučnost - nic

Hana Dobré vnitřní vybavení, zásuvky na ovoce a zeleninu mají vyhovující velikost, navíc se dají uspořádat podle potřeby. Jednoduché a přehledné ovládání. Výborný je tzv. chiller box na maso, ryby a uzeniny. Mrazák perfektně vyhovuje. Celkově dobrý design. Pokud se použije ležatý držák na lahve, je pak málo místa na další potraviny, i když v létě možná docením. Ne moc dobrý zásobník na led, ale to se dá řešit. Občas bzučí až mňouká, než se rozčílím zmlkne. Nedokážu posoudit poměr cena/výkon, protože ji mám krátce.

VP Uspořádání vnitřních prostor lednice je konstrukčně vymyšleno zcela ergonomicky. Je zřejmé, že konstruktéři vycházejí ze zkušeností uživatelů. Rádi bychom se seznámili se zkušenostmi jiných uživatelů této lednice, jakým způsobem "pohlcují přirozený pach" v interieru lednice. To není konstrukční nedostatek lednice - avšak pamatujeme si, že jsme kdysi v minulosti u jiných lednic používali "pohlcovače pachů". Nyní jsme na podobné absorbéry nikde nenarazili.

iveta v zatím celková spokojenost nic

+ Přidat hodnocení více...