Bosch KGE36AW40

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1576036/bosch-kge36aw40.jpg

    0

VOĽNE STOJACA KOMBINOVANÁ CHLADNIČKA S MRAZIACIM BOXOM DOLE . POPIS: . trieda s  , potreby energie: A+++ , . spotreba energie: 149 kWh/rok , . užitkový objem celkom: 300 l , . objem chladiacej časti: 211 l , . **-mraziaci priestor: 89 l , . doba skladovania pri poruche: »

Recenze Bosch KGE36AW40

moribana Lednice se velmi vzhledná, prostorovému řešení se nedá nic vytknout Připlatila jsem si nějakou sumu za 38dB, s tím že lednice bude malo hlučná. Přelévání kapaliny s bublavými zvuky se asi do hlučnosti nezepočítývá. V noci je to obtěžující.

Karel Furiš Nikomu nedoporučuji každý by se měl rozhodnout sám co doma chce. Určitě jsou lepší i pěknější ale ne úspornější.

Emil Inteligentní ovládání, dělení zón v lednici a šikovné šuplíky v mrazáku. Nedá se říct, že nevyhovuje, ale potěšila by možnost přepnout z teploty zamýšlené na teplotu prostoru momentální.

Renata Příjemné osvětlení, zvukový signál pokud zůstanou otevřené dveře, veliký box na ovoce a zeleninu, nízká spotřeba elektřiny Občas hlučnější (v pravidelných intervalech, zřejmě nějaký pohyb chladící kapaliny)

pefr57 Dělá to co má, Chiller přihrádka nemá chybu, přihrádka na zeleninu je výborná a její vnitřní posuvný šuplík je výtečný. Sklápěcí polička je výborná. Hlučnost mě dost zarazila, v návodu píší, že je to normální, ale nevím, předešlá lednice, která byla levnější, takové klokotavé pazvuky nevydávala, řekl bych, kde udělali soudruzi z NDR chybu? Nedokážu si představit, že bych měl kuchyň propojenou s obývákem, jako jeden prostor. Ke dvoum horním polohám pro vnitřní poličku bych ještě přidal třetí,aby bylo mezi 1. poličkou od zhora a 2. poličkou od zhora více místa. Takto tam jsou jenom 4cm.

+ Přidat hodnocení více...