Bosch KGE36AW41

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1789817/bosch-kge36aw41.jpg

    0

Volně stojící kombinovaná chladnička s automatickým odtáváním používá funkci dynamického chlazení díky vnitřnímu ventilátoru. Chladnička s mrazicím prostorem v provedení A+++ a přihrádkou ChillerBox: uchová maso a ryby až 2x déle čerstvé Funkce superchlazení při stisku tlačítka sníží teplotu na maximálně 2 °C. Je »

Recenze Bosch KGE36AW41

herroman Jediná (zatím) A+++ za slušný peníz.. V běžném provozu až neskutečně tichá, na čemž nám při výběru taktéž velmi záleželo - velká spokojenost. I manipulace s takto těžkou lednicí je díky vestavěným kolečkům opravdu snadná. Speciální proti-prsto-otisková úprava je jen čistě marketingový kec, s tím je potřeba se smířit..

katka lednici máme krátce, takže těžko hodnotit. výrobce uvádí malou spotřebu, má velký mrazák, šuplíky jsou z pevných plastů, má dobré funkce, je lehká a má hezký desing. nic

martin jediná se třemi pluskami v úspoře energie za přijatelnou cenu, svělý design, praktická madla dvířek - nezavazí a určitě se neulomí jako ta plastová, dostatečný objem v celkově rozumné velikosti chladničky, moderní nenáročné ovládání, zajímavě řešený vnitřní prostor. horní okraj vstupu do lednice je níže než její strop - pokud jste zvyklí dávat vyšší předměty (př. tetrapaky od džusů, mléka atd.) na horní polici protože prostor ve dvířkách lednice vám nestačí, horní okraj pak může být překážkou, a to také proto, že horní polici není možné umístit dostatečně nízko, tak aby prostor nad ní stačil tyto vyšší stojící předměty pojmout (ale záleží asi na tom, jak jste zvyklí organizovat využití postoru v lednici) v mražáku chybí samostatná police na led

bajaro Výrobek je celkově super, vnitří prostor super, zelenina v boxu zůstává stále čerstvá a vůbec všechny potraviny do lednice uložené, opravdu nízká spotřeba, není slyšet a skvěle vypadá.

Jarda Kvalitní výrobek který nezklamal. Nic

+ Přidat hodnocení více...