Bosch KGV 33VL30

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1575798/bosch-kgv-33vl30.jpg

    0

Volně stojící kombinovaná chladnička BOSCH KGV33VL30S. Volně stojící kombinovaná chladnička Bosch KGV 33VL30S v provedení Inox. Chladnička je zařazena do energetické třídy A++, jelikož je extrémně úsporná. Elektronika udržuje přesně požadovanou teplotu. Jedná se o chladničku Bosch KGV33VL30S s mimořádně silnou »

Recenze Bosch KGV 33VL30

vinař Naprostá spokojenost,máme už myčku (boženku):-) proto volba této značky,malá hlučnost,malá spotřeba nic

Radek Design - kosmetická záležitost, ale taky rozhoduje Hlučnost - při chlazení vydává mírné zvuky, jinak není slyšet Výkon - oproti staré ledničce výrobky vydrží v ledničce déle Vnitřní osvětlení Výborný návod, jak správně uchovávat potraviny. Celkově jsem s lednicí spokojen, jen doufám, že za ty peníze vydrží Ergonomie se zrovna moc nepovedla, moc prostoru k přerozdělení poliček není, prakticky si musíte vystačit s výrobním rozložením. je pouze jediná možnost posunout spodní polici o cca 5 cm výše, ale pokud tak učníte, na další poličku se kvůli odkladače na lahve nic nevleze. neprostrčíte tam pomalu ani ruku. odkladač na lahve je tak nešikovně umístěn, že jde přímo proti poličce ve dveřích, takže větší lahev se nevleze, protože nezavřete dveře. například 1,5 litrová lahev korunní se do odkladače nevleze, hanácká nebo tesco ano. I když je lednice oproti staré o 5cm hlubší, tím, že se vysoké věci nevlezou na výšku a musí ležet se do ní vleze méně věcí. mražák není samorozmražovací, při častějším otevírání a zavírání se tvoří rychleji námraza a bude potřeba častěji odmražovat. ovšem v této cenové relaci asi normální jev než chyba či negativum.

mamka Elegantní provedení. Na nic jsem nepřišla.

Beruška Jsem velice spokojená. Lednice stojí v malé kuchyňce a není téměř vůbec slyšet. Led osvětlení jsem doposud v lednici neměla, ale je to super. Obzvláště mohu doporučit velký box v mrazáku. Nemohu si vynachválit i držák lahví. Zmrazení potravin je během chvilky. Žádná negativa jsem nenašla.

Tomas Bayer - Kvalitni prostorna lednicka - uspori energii - rozumna cena - spolehlivost - hezky design - otevirani dveri bez madel, tj. zadne zabrani prostoru navic - nemoznost zvlast regulace lednicky a mrazaku - dvoulitrovky v drzaku na lahve nekdy brani v dovreni dveri lednicky, a s drzak v podstate neni mozne nikam v ramci lednicky presunout.

+ Přidat hodnocení více...