Bosch KGV 33VW30 S

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1575803/bosch-kgv-33vw30-s.jpg

    0

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Dveře: plné dveře Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Objem celkem užitný (l): 288 Objem chladničky užitný (l): 194 Objem mrazničky užitný (l): 94 Počet oddělených prostor v mrazničce: 3 Klimatická třída: SN; T »

Recenze Bosch KGV 33VW30 S

moniland Tichý chod, nízká spotřeba Při postavení chladničky v rohu místnosti jde špatně vyndávat dolní chladící box, dveře je nutno otevřít o více než 90 stupňů.

Petr za slušnou cenu odpovídající výrobek. Výborná je vnitřní cirkulace vzduchu, teplota je rovnoměrná a ventilátor neběží trvale, pouze s kompresorem, nebo po uzavření dveří. Nastavená teplota odpovídá naměřené. Výborný je též box na zeleninu s regulací vlhkosti, zelenina vydrží podstatně déle čerstvá. Lednice je tichá. Horší je jen rozdělení polic.

Pátek Celkově hezký vzhled, příjemné vnitřní osvětlení a skutečně velmi praktický Big box v mrazáku. Dlouho čerstvá vydrží zelenina v šuplíku v chladící části. V mrazáku by klidně mohl být minišuplík na led a na dveře ledničky by se v pohodě vešla i jedna polička navíc, ale to jsou jen drobnosti, které nijak nesnižují celkovou spokojenost s výrobkem.

Jan Řehák Nízká spotřeba ( měřeno a odpovídá uvedenému údaji), velmi praktické jsou zapuštěná madla pro otevírání dveří. Snadné nastavování teploty v ledničce. Osvětlení lednice LED je skvělé, osvětlí celý obsah lednice. Chválím i technické řešení chlazení lednice ventilátorem. Hlučnost je zcela adekvátní, plně v souladu s uváděnou hodnotou. V dodávce není návod v českém jazyce. Ani dokonce v jazykách obvyklých jako němčina či angličtina. Nicméně je návod v češtině stažitelný z internetu

Petra Vnitřní uspořádání. ...

+ Přidat hodnocení více...