Bosch KGV36VW30

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1576185/bosch-kgv36vw30.jpg

    0

Volně stojící chladnička s mrazničkou pracující ve třídě energetické spotřeby A++ s elektronickou regulací teploty a LED ukazateli, výškově nastavitelné nožičky vpředu, kolečka vzadu. Chladnička: objem chladicího prostoru 215 litrů, automatické odtávání, čtyři »

Recenze Bosch KGV36VW30

Luboš Díky zapuštěnému otevírání je vhodná do úzkých prostor, velmi tichá, dobře drží nastavenou teplotu, má velký a dobře osvětlený úložný prostor, hezký design. Držák na lahve nepoužíváme, zabírá moc prostoru.

Z osvětlení hlučnost, vnitřní uspořádání

Šárka snadná nastavitelnost teploty, oboustranné otvírání dveří u teploty vyšší než 4 stupně uvnitř lednice, při odtávání zadní stěny- vyšší hlučnost

jan změna otevření dveří proč není držák lahví ve dveřní přihradce?dokupovat v servisu?

czelisha Velice tichá lednice s výbornou spotřebou a krásným designem. Oceňuji především logické uspořádání vnitřního prostoru - výsuvný "Crisper box" je situován až pod úrovní dveřního držáku na láhve, takže při manipulaci stačí dveře otevřít v úhlu 90 stupňů a box se o nic při vysouvání nezasekne, což ocení především ti, kteří mají lednici v rohu kuchyně a zprava zeď. To samé platí u mrazáku. Zdá se to jako maličkost, ale u mě to byla jednoznačná podmínka při nákupu, protože považuji za zbytečné si přidělávat starosti s prohazováním dvířek na druhou stranu. Trochu se divím, že tuto "vychytávku" nabízí tak málo výrobců chladniček. Stupeň chlazení jsem nastavila podle návodu, ale dle stavu přechlazeného piva bych si troufla tvrdit, že by stačilo o stupeň ubrat. :-) Celkově jsem ráda, že jsem se rozhodla pro tento výrobek. Osobně si myslím, že lednička nemusí mít "umělou inteligenci", tj. v tomto konkrétním případě dostanete za málo peněz opravdu dost muziky :-) Nemám co vytknout.

+ Přidat hodnocení více...