Bosch KGV39VL30

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1576108/bosch-kgv39vl30.jpg

    0

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Dveře: plné dveře Typ chlazení: 1 - kompresorová Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Objem celkem užitný (l): 344 Objem chladničky užitný (l): 250 Objem mrazničky užitný (l): 94 Počet oddělených prostor v »

Recenze Bosch KGV39VL30

Zdenek Velikost, vnitří uspořádání . Celkem hlučná, kompresor je čínský a to me zklamalo, je celkem hlučný má takový zvonivý tón. čekal jsem německou kvalitu.

Marek Netolický Prostorná, nikde netrčí úchyty, žádné zbytečnosti jako display apod.splňuje očekávání. Celkem náchylná na ohmatání, jinak nic negativního.

Milan Krejčí Dobrý prostor, skvělé osvícení, zakomponovaná madla dveří. Přehození otevírání dveří jsem měl hotové cca za 30 min volným tempem. Rozhodně jsem nepotřeboval servis. Jen jsem kvůli nutnému položení lednice spustil provoz až druhý den, jelikož jsem na to nespěchal. Zatím nic. Jen si asi seženu střední šuplík na maso. Byl jen v jiném modelu jiné barvy.

Pajaa Jednoduchá záměna otevírání dveří stačí 10min, 4 ruce a bez nutností extrémně naklánět lednici Chladí opravdu dobře Povrch není úplně odolný vůči otiskům

g.h. jsem spokojen se vším zatím jsem nic neobjevil

+ Přidat hodnocení více...