ELECTROLUX EN 3881 AOX

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1882437/electrolux-en-3881-aox.jpg

    0

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Dveře: plné dveře Typ chlazení: 1 - kompresorová Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Objem celkem užitný (l): 358 Objem chladničky užitný (l): 280 Objem mrazničky užitný (l): 78 Klimatická třída: N; SN; ST; »

Recenze ELECTROLUX EN 3881 AOX

Jenda Vypadá skvěle.Matný povrch na kterém nejsou vidět otisky.Vnitřní prostory jsou velké a přehledné.Bílé světlo.Ovládání je jednoduché.Dveře můžete klidně otočit.Je krásně vysoká.Celkově je to výborná lednice pro menší rodinu.Lednici mohu zatím doporučit. Je někdy dost hlučná.Pokud jí máte blíže k ložnici ( my cca 7m) je spuštění kompresoru v nočních hodinách dost slyšitelné,ale jinak o ní nevíte.Nevím čím to je ,ale povrch lednice je na omak docela studený ,stará lednice měla povrch v pokojové teplotě,což je asi zapříčeněno materiálem.Jen je to po ránu,když jste rozespalý a otřete se rukou o povrch, šok :-)

Mirka Celkově jsme velmi spokojeni. Lednička je trošku hlučná ale nevadí to.

cheri manželce vyhovuje, to je hlavní :-)

Verča Vynikající lednice,nemáme co vytknout. Skvělý prostor uvnitř a trvanlivost masa v šuplíku je neuvěřitelná. Výborný nákup. Menší hlučnost,ale nám nevadí, ve velkém prostoru se ztratí.

Radek Docela velká hlučnost !

+ Přidat hodnocení více...