Electrolux EN2401AOW

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2960606/electrolux-en2401aow.jpg

    0

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Dveře: plné dveře Typ chlazení: 1 - kompresorová Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Umístění vestavby: není vestavná Objem celkem užitný (l): 225 Objem chladničky užitný (l): 164 Objem mrazničky užitný (l): 61 Počet oddělených prostor v mrazničce: 2 »

Recenze Electrolux EN2401AOW

jf vzhled, tichá vnitřní krabice jsou z tenkého materiálu

Jana Ledničku jsme si pořídili na chatu, kde nám její menší velikost vyhovuje. Občas v ní zaškrundá, ale jinak je celkem tichá, dvířka dobře zavérají. Uvítala bych větší variabilitu přestavování poliček. Na svoji výšku má lednička velký obsah, ale s poličkami člověk moc nepohne, tak to nelze dobře využít. Šuplíky na zeleninu jsou z celkem tenkého plastu, doufám, že něco vydrží.

nina Jsem velice spokojena s cenou, lednicka neni hlucna, dobre chladi.

Mařinka Ovládání, rozdělení vnitřních prostor, poměrně velký mrazák. Časté zapínání po 20 -25 min. Pokud chci větší chlazení např. stupeň 3, tak zapne po 20 min. a pak běží 20 min . Je poměrně dost hlučná, téměř jako moje 15 let stará ARDO. Hlučně též zapíná a vypíná kompresor. Mám ji poměrně krátce,možná se to vylepší, vyrovnala jsem ji pomocí vodováhy a je stále stejně hlučná.. Doufala jsem, že výrobky elektrolux jsou už na větší úrovni. Nedoporučuji do kuchyně spojené s obývákem!

Anna Kolouchová Zatím jsem spokojená s cenou i výkonem ledničky. Dopravu a službu hodnotím kladně.

+ Přidat hodnocení více...