Electrolux ENA 34935 X

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1330800/electrolux-ena-34935-x.jpg

    0

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Dveře: plné dveře Typ chlazení: 1 - kompresorová Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Objem celkem užitný (l): 323 Objem chladničky užitný (l): 245 Objem mrazničky užitný (l): 78 Počet oddělených prostor v mrazničce »

Recenze Electrolux ENA 34935 X

Pepa Lednici mám teprve měsíc, takže na hodnocení je brzo. Co se mi líbí je obrovská zásuvka na zeleninu, zásobník na chlazenou vodu a skvělé osvětlení....... Nevyhovuje mi malý horní šuplík mrazáku a větší hlučnost.......

Dája Lednici jsem si zakoupila nedavno, takže doufám, že po stránce funkční bude vše v pořádku, vzhled a účelnost jsou bezvadné, akorát mě velmi překvapil zvláštní zvuk (hluk), který lednice vydývá zřejmě při namražování.

Lucie Lednička je designově velice povedená, super je výdejník na vodu. Někdy vydává podivné zvuky, což mě ze začátku docela překvapilo a i mi to vadilo, ale časem si na to lze zvyknout. Zvětšený prostor na zeleninu je dle mého až příliž velký na úkor ostaního prostoru lednice. Pro dva lidi je ale prostor dostačující.

Anna S lednicí jsme naprosto spokojení už bych neměnila mohu jen doporučit !!!! Vše vyhovuje.

Ivana Skvělé zásuvky space plus s libovolně nastavitelnou přepážkou, díky průhledným materiálům výborná přehlednost. Oceňuji beznámrazový systém. Voda v zásobníku s filtrem se nedá zcela vyčerpat, vždy zůstane na dně zbytek vody. Při jejím vylévání, příp. proplachu nádoby je poněkud složitější systém vyndávání nádoby.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 84%

(18 recenzí)