Electrolux ENA 38933 X

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1330801/electrolux-ena-38933-x.jpg

    0

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Dveře: plné dveře Typ chlazení: 1 - kompresorová Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Objem celkem užitný (l): 358 Objem chladničky užitný (l): 280 Objem mrazničky užitný (l): 78 Počet oddělených prostor v mrazničce »

Recenze Electrolux ENA 38933 X

dan Dobrý Zvolili jsme Electrolux z důvodu nízké poruchovosti, ale po dvou dnech celkem zásadní problém. Odešla celá elektronika. Bylo to v záruce a jen doufám, že to byla oprava jediná. Cena elektroniky se pohybuje kolem 3500,-.

Čermáková vše ok

Jan Petrus Výrobek používáme krátkou dobu a jsme zatím spokojeni. Lednice je trochu hlučnější, ale pořád lepší než předešlá. Přihrádka ve dveřích je trochu nízká, otevřené lahve (pokud nemají dobrý uzávěr) není kam dát.

Marcela Lednička je bohužel poměrně hlučná, nicméně má skvělý design, uvnitř je prostorná, vyhovuje mi značné množství funkcí. Dveře mají povrch proti otiskům prstů, což je také velké plus.

Bejšovka Lednice je krásně zpracovaná, prostorná, má jednoduché a logické ovládání. Je dost hlučná. Ozývají se celekm tři druhy zvuku - klasické sepnutí lednice, pak jakoby zvuk protékající vody a zvuk ventilátoru. Kdo vyžaduje "tichou" domácnost, asi nebude nadšen, ale přednosti převažují.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 80%

(13 recenzí)