ELECTROLUX ENF 4450 AOW

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1882413/electrolux-enf-4450-aow.jpg

    0
  • https://www.kuptotu.cz/media/catalog/product/e/0/e001_10.jpg

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Dveře: plné dveře Typ chlazení: 1 - kompresorová Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Objem celkem užitný (l): 407 Objem chladničky užitný (l): 305 Objem mrazničky užitný (l): 102 Počet oddělených prostor v »

Recenze ELECTROLUX ENF 4450 AOW

Jarka M. Přepich a prostor... Dlouho jsme s manželem vybírali mezi různými modely chladniček. Nakonec jsme skončili u této, která má mrazničku nofrost, což nám bylo velmi dobře vysvětleno a tato funkce je pro nás nyní nepostradatelná. Konečně nemáme z mrazničky nic orosené a vše chuťově zcela jiné, než jsme byli zvyklí. Doufám, že za půl roku to bude také tak :) Dále nám naprosto vyhovuje vnitřní prostor, který tato chladnička poskytuje. Dovnitř se mi vešel i pekáč s roládou, kdy jsem měla vždy problém. tuto chladničku doporučím každému, kdo chce kvalitní spotřebič s dobrou výbavou.

Pavlína Výborná Velká lednice i mrazák. Všem doporučuji. Nic jsem nenašla!

Kamča Potřebovali jsme nutně velkou lednici, protože často ukládáme hrnce. Tahle je 70 cm široká a vejdou se dva na jednu polici, takže super. Tichá, dobře uspořádaná lednička bez námrazy.

Michael Hartman splňilo očekávání, prostorná, spokojenost žádné

Stanislav Vítek Zakoupili jsme chladničku po vzoru sousedů z tohoto obchodu. Jsme spokojeni jak s výrobkem, tak se službami obchodu. doporučuji.

+ Přidat hodnocení více...

Srovnání cen ELECTROLUX ENF 4450 AOW

Filtrovat:

Hodnocení produktu 100%

(9 recenzí)
  • Přepich a prostor...

  • Dlouho jsme s manželem vybírali mezi různými modely chladniček. Nakonec jsme skončili u této, která má mrazničku nofrost, což nám bylo velmi dobře vysvětleno a tato funkce je pro nás nyní nepostradatelná. Konečně nemáme z mrazničky nic orosené a vše chuťově zcela jiné, než jsme byli zvyklí. Doufám, že za půl roku to bude také tak :)

  • Dále nám naprosto vyhovuje vnitřní prostor, který tato chladnička poskytuje. Dovnitř se mi vešel i pekáč s roládou, kdy jsem měla vždy problém.