Electrolux ERB 29233 W

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1328633/electrolux-erb-29233-w.jpg

    0

Automatické odmrazování: Chladničky Energetická třída: A+ Hlučnost dB: 38 Hvězdičkové označení mrazícího prostoru: ** Klimatická třída: N,SN,ST Doba skladování při poruše hod.: 20 Mrazící výkon kg/24 hod: 4 Objem chladničky užitný l: 208 Objem mrazničky užitný l: 61 Počet oddělených prostor v mrazničce ks: 2 Police: »

Recenze Electrolux ERB 29233 W

Beda S ledničkou Electrolux ERB 29233 W jsme zatím spokojeni. To co jsme očekvali, to také splňuje. Velkým plusem jsou přihrádky ve dveřích. U naší staré ledničky toto byl problém, nevešlo se nám tam vše. U této ledničky je to bez problému, do dvířek se vejde vše, co potřebujete, ať už je to krabice mléka, láhve, vajíčka, kečup, atd. Jediný mínus je špatně řešené madlo k otvírání dveří - je umístěné moc nízko, ale tak to je jenom detail.

nikusee lednička splnila mé očekávání vše vyhovuje

kubasek.cz Kvalitni zpracovani, Hezky design. Nic.

Jirka Vnitřní prostor je dobře uspořádaný a šuplík na zeleninu je výborný.Mražák má taky velký objem. Lednice byla asi tak dva týdny tichá,potom začala hučet jako když jede traktor.Musím ji neustále vyrovnávat kolečkem,nebo s ní trochu pohnout.Myslel jsem,že když koupím značku tak bude tichá,ale není to vždy pravda.Stará Calex byla daleko tižší a to měla 20.roků,ale bohužel žrala moc proudu a už málo chladila.

Markéta Určitě jsem spokojena s vnitřním vyřešením ledničky, má spoustu poliček. Kladně hodnotím i Fresh zone. Dále jsem spokojená s chlazením, které je dostačující i při nejnižší teplotě nastavení V podstatě jediný problém, co je (ale nemůžu si být jistá, jestli je to způsobené samotnou ledničkou nebo jejím umístění), ale při aktivním chlazení je dosti hlučná, v podstatě tak hučí, že stojící vedle ní mají pocit velkého hučení v hlavě. Ale není to zas takový problém vzhledem k tomu, že v přítomnosti ledničky netrávíme většinu času.

+ Přidat hodnocení více...