Electrolux ERB 36233 W

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1330471/electrolux-erb-36233-w.jpg

    0

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Dveře: plné dveře Typ chlazení: 1 - kompresorová Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Objem chladničky užitný (l): 245 Objem mrazničky užitný (l): 92 Počet oddělených prostor v mrazničce (ks): 3 Klimatická třída: N; »

Recenze Electrolux ERB 36233 W

Danka spokojenost s madlama na otevírání,nezasahují do prostoru a děti se nezraní. starší verze nevydávala skoro žádný zvuk, tato ano a to už od 2 stupně chlazení docela hlasité. také jsou vyšší šuplíčy,na úkor ostatního prostoru

ivofr Vše odpovídá popisu a slibům o výrobku Jen v dalším modelu by měl výrobce o trochu zmenšit šuplíky na zeleninu a tím zvětšit prostor pro police

marusposp S kombinovanou chladničkou jsem naprosto spokojena. Vnitřní prostor zcela vyhovuje. Cena je rovněž super. Jediné co je malý nedostatek, je otevírání dveří lednice.

karol velikost prostoru je úžasná, jsem spokojená nadmíru .-) nemam nic

Zdražil Daniel vybaveni/prostor/ v poměru s cenou!!! ten hluk ale je to napsaný i v návodu že ten hluk je obcas slyšet ale jak říkám je to daný tím jak pracuje přístroj!!!

+ Přidat hodnocení více...