Gorenje RB 4139 W

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1302135/gorenje-rb-4139-w.jpg

    0
  • https://www.vede.cz/soubory/gorenje-rb-4092-aw/36796__ms-640_mv-640.jpg

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: jednodveřová Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Dveře: plné dveře Typ chlazení: 1 - kompresorová Umístění mrazícího prostoru: mraznička nahoře Objem celkem užitný (l): 120 Objem chladničky užitný (l): 103 Objem mrazničky užitný (l): 17 Počet oddělených prostor v »

Recenze Gorenje RB 4139 W

Klim Potřebovala jsem ledničku pod pult, na vyšší nemám místo. Lednička je sice malá, ale neuvěřitelně skladná. Mile mě překvapila. Je také velmi příjemně tichá. Nízká spotřeba je bonus, který se projeví časem. Nevyhovuje mi umístění knoflíku nastavení - při ukládání věcí jsem si s ním nevědomky otočila a pak mi lednička začala mrazit místo chladit.

jv kvalita trochu jinak bych potřeboval vnitřní prostor

zákaznice R. Lednici mám asi měsíc, zatím nemohu všestranně hodnotit . Při výběru mě zaujala nízká spotřeba energie. Lednice pracuje velmi tiše. Při vhodném rozmístění 3 skleněných polic v lednici uložím i potraviny ve větších nádobách (kastrol, miska o objemu 2l je na těsno), jinak je třeba skleněnou polici dočasně vyndat. Vyhovuje mi jedna velká nádoba na zeleninu.

Petr Pánek Cena/ výkon, dokonalé. Výborně mrazí. Normálně chladí až když je termostat na 6. Ze 7 poloh.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Gorenje RB 4139 W

Filtrovat:

Pobočky: Jaroslava Průchy, Most

Další: bankovní převod, Ebanka, splátky, hotovost

Do obchodu

Hodnocení produktu 95%

(4 recenze)
  • Potřebovala jsem ledničku pod pult, na vyšší nemám místo. Lednička je sice malá, ale neuvěřitelně skladná. Mile mě překvapila. Je také velmi příjemně tichá. Nízká spotřeba je bonus, který se projeví časem.

  • kvalita

  • Lednici mám asi měsíc, zatím nemohu všestranně hodnotit . Při výběru mě zaujala nízká spotřeba energie. Lednice pracuje velmi tiše. Při vhodném rozmístění 3 skleněných polic v lednici uložím i potraviny ve větších nádobách (kastrol, miska o objemu 2l je na těsno), jinak je třeba skleněnou polici dočasně vyndat. Vyhovuje mi jedna velká nádoba na zeleninu.