Gorenje RK6192KW

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2427873/gorenje-rk6192kw.jpg

    0
  • http://www.vestavne-spotrebice.eu/img/p/953-1047.jpg

Řada:     Řada Advanced Kategorie modelu chladícího spotřebiče pro domácnost:     Chladnička / mraznička Materiál dveří:     Kovové dveře Funkce / Ovládání IonAir: Ionizátor vzduchu v chladničce AdaptCool: »

Recenze Gorenje RK6192KW

Petra Lednička je prostorná, FreshZone super, potraviny vydrží opravdu déle. Hodně chladí, takže i v těchto tropických vedrech je vše krásně vychlazené. Přijde mi poměrně dost hlučná, ale píšou v návodu, že první měsíc se to může stát než se chod ledničky ustálí, tak uvidíme po měsíci. Jelikož je teď v bytě 31 stupňů, tak poměrně často zapíná.

ivaju Bezva je Fresh zona-menší zásuvka na citlivější potraviny-maso, uzeniny. Velký ,nedělený šuplík se mi zdál zpočátku na ovoce a zeleninu nepřehledný. Ale je to super na objemnější potraviny, nebo když potřebuju vychladit celý plech s moučníkem. V přihrádkách ve dveřích by mohly být alespoň tři uzavíratelné krabičky. na droždí, léky, aj. Je tam jenom jedna.

Jiří Pačes Úsporná, tichá a solidně řešená Asi nic

Zdeňka Zatím ji mám krátce,dveře dobře zavírají,není moc hlučná,

uličnice tato lednička je tichá, uvnitř dobře řešená, zatím nemám výhrad

+ Přidat hodnocení více...

Srovnání cen Gorenje RK6192KW

Filtrovat:

Hodnocení produktu 82%

(8 recenzí)
  • oceňuji velký prostor v chladničce, dva šuplíky na potraviny, snadno nastavitelné přihrádky na dveřích a moznost nastavení přihrádek v chladniče. V mrazáku, dva velké šuplíky a jeden malý, což je dostačující pro ty, co mají v domácnosti ještě jeden velký mrazák.

  • Tichá

  • Prostorna