Gorenje RK6193KW

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2428452/gorenje-rk6193kw.jpg

    0
  • http://www.vestavne-spotrebice.eu/img/p/954-1048.jpg

Řada:     Řada Advanced Kategorie modelu chladícího spotřebiče pro domácnost:     Chladnička / mraznička Materiál dveří:     Kovové dveře Funkce / Ovládání IonAir: Ionizátor vzduchu v chladničce AdaptCool: »

Recenze Gorenje RK6193KW

Jaro Za slušnou cenu dobrá chladnička. Překvapila nás poměrně malá hlučnost. Zatím máme chladničku krátce, takže spotřebu nelze hodnotit. Za plus je možné pokládat velký prostor pro zeleninu a ovoce a samostatnou zásuvku na sýry a salámy a jiné potraviny s omezenou trvanlivostí. Vnitřní vybavení vypadá trochu lacině ...

Oliv Zatím spokojenost. Dle manuálu doporučují nastavit lednici na 5 stupňů, ale zdálo se mi, že potraviny jsou příliš chladné. Dobré osvětlení. Zásuvka Freshzone jde hůže otvírat (posouvat). Zásuvka na zeleninu by mohla být rodělena na dvě.

Jarmila Především se spotřebou, pokud bude odpovídat. Zatím užívám ě týdny, takže nemůžu zcela ohodnotit. Občas se ozývají zvuky, podobné přelévání vody. Člověka to vylekí, ale pak už s tím počítá. Velký box na ovoce by mi více vyhovoval, rozdělený, tedy 2ks.

Jirkam Vnitřní uspořádání mi vyhovuje, hluk je naprosto v pořádku, praktická spotřeba el.energie není od uváděné ideální příliš vzdálena V českém i slovenském návodu je drobná chyba, kdy se píše, že spuštění ventilátoru a ionizátoru indikuje červené světélko. V zbývajících jazykových mutacích i v realitě je to jen červená tečka.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Gorenje RK6193KW

Filtrovat:

Hodnocení produktu 90%

(4 recenze)
  • Vnitřní uspořádání mi vyhovuje, hluk je naprosto v pořádku, praktická spotřeba el.energie není od uváděné ideální příliš vzdálena

  • Za slušnou cenu dobrá chladnička. Překvapila nás poměrně malá hlučnost. Zatím máme chladničku krátce, takže spotřebu nelze hodnotit. Za plus je možné pokládat velký prostor pro zeleninu a ovoce a samostatnou zásuvku na sýry a salámy a jiné potraviny s omezenou trvanlivostí.

  • Především se spotřebou, pokud bude odpovídat. Zatím užívám ě týdny, takže nemůžu zcela ohodnotit.