Guzzanti GZ 11

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1472848/guzzanti-gz-11.jpg

    0

Chladnička monoklimatická, A+, 80l, hlučnost 40dB, 2 skleněné poličky, bílá. Guzzanti GZ 11A je volně stojící monoklimatická chladnička. Při výšce 82,6 cm disponuje celkovým využitelným objemem 90 l včetně 10l mrazícího prostoru. Spotřebič je tedy ideální do kanceláří a hotelů, hodí se ale také do malých domácností či »

Recenze Guzzanti GZ 11

miskasend Jsem spokojená s velikostí lednice, spotřebou, cenou, řešením vnitřního prostoru. Lednice je občas hlučnější, přes den nevadí,ale v noci celkem ano.

Jitka Dobrá cena,vyhovující rozměry.(Mám jí na zahradě) Trochu větší hlučnost,lepší řešení dvířek u mrazáčku.

Pokorný Chladnička je pro jednu až dvě osoby dostatečně veliká. V mrázáčku má člověk jenom to, co si chystá v blízké době uvařit (markaty jsou otevřené do večerních hodin každý den). Chladničku jsem si odvezl v Octavii po sklopení jedné sedačky.Bydlím ve čtvrtém patře bez výtahu a chladnička je tak lehounká, že jsem si ji vynesl sám a na jeden zátah. Hlučnost je asi přiměřená a chladím na dvojku a čtyři stupně tam budou. Ohledně spotřeby jsem rozpačitý, na Internetu je udávaná velice nízká a v přiložených dokladech a ani na štítku není o spotřebě ani řádek. Tak nezbývá než věřit Internetu. nepřesnost nebo nedostatečné údaje (rozměry, váha, denní spotřeba)

Mahulena design Nevojde sa mi do dverí 2 litrová flaška Coca Coly na výšku

Luke Lednička naprosto vyhovující do malého bytu. Držák na vajíčka.

+ Přidat hodnocení více...