Indel B TB41A

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1661331/indel-b-tb41a.jpg

    0
  • https://www.mall.cz/i/16832755/800/600/

Autochladnička kompresorová, 110-230VAC, 40l, kompresor DB35F, chladí až do -20°C, digitální ovládání s displejem, osvětlení. Autochladnička TB41A Indel B je poháněna kompresorem Danfoss SECOP DB35F. Objem 40 litrů zajisté pojme vše potřebné na vaše cesty. Napájení spotřebiče je realizováno prostřednictvím 12/24/230 V »

Recenze Indel B TB41A

Vladimír Ledničku mám na chatě napájením z baterie dobijenou solárním panelem A na provoz eco je vše bez problémemů.Doporučuji. Nic.

Radim Ledničku jsem zatím testoval pouze doma na stole. Je maximálně tichá. Za 60 minut dokázala vychladit prostor z původních +12°C na -12°C. Pak se turbo samo vypnulo. Jde však nastavit další vychlazování až do -30°C a funguje to. Lednice musí mít zajištěn přístup vzduchu k mřížkám. Zřejmě nebude vhodné umístit ji do zavazadlového prostoru auta společně s kufry a taškami (jak jsem původně chtěl. Jedna mřížka vzduch nasává, druhá mřížka vzduch fouká (později docela teplý). Našel jsem pro lednici místo na zadním sedadle vpravo, kde je zajištěna bezp. pásem. Foukání je na straně pravých dveří, takže nikoho vzadu neobtěžuje. Lednice se v provozu vyzkouší až v létě. Měl jsem ji dlouhodobě vytipovánu, koupil jsem ji již nyní, protože byla v akci za 10990 Kč. S nákupem jsem zatím velmi spokojen. Trošičku zadrhává drátěný koš při vyjímání z lednice. Možná je to jen otázka zvyku.

Karel K. Chladnička naprosto super, nastavených +5 stupňů (chlazení nápojů a potravin) po celou cestu a pobyt v Řecku bez problémů. V noci není slyšet - velmi tichá. Trošku těžší, ale zato výkonná. Bohužel trochu vyšší cena.

Husárek Radvan Nízká hlučnost a ochrana před vybitím baterie. nemám

SKILGANNON Za tu cenu,určitě dobrý kup Nedostatečná informovanost o dlouhodobé funkčnosti. Snad vydrží.

+ Přidat hodnocení více...

Srovnání cen Indel B TB41A

Filtrovat:

Pobočky: Dělnická, Praha 7 • Bašty, Brno • Do Čertous, Praha-Horní Počernice

Na trhu od roku: 2000

Platební karty: MasterCard, VISA

Další: bankovní převod, Ebanka, splátky, hotovost

Telefon pro objednávky: 810 625 529

Certifikáty: APEK, Spolehlivý obchod

Do obchodu

Hodnocení produktu 96%

(5 recenzí)
  • Nízká hlučnost a ochrana před vybitím baterie.

  • Chladnička naprosto super, nastavených +5 stupňů (chlazení nápojů a potravin) po celou cestu

  • a pobyt v Řecku bez problémů. V noci není slyšet - velmi tichá.