Indesit BAAAN 12

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1328720/indesit-baaan-12.jpg

    0

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Dveře: plné dveře Typ chlazení: 1 - kompresorová Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Objem celkem užitný (l): 303 Objem chladničky užitný (l): 184 Objem mrazničky užitný (l): 92 Počet oddělených prostor v mrazničce »

Recenze Indesit BAAAN 12

Michal M Deleni vnitrnich prostor i celkova velikost je zcela presne podle meho gusta, pomerne elegantni vnejsi design, pohodova hlucnost (zadne nahodne vybuchy vrceni a chrchlani) Asi moje chyba, ale nenasel jsem nikde (v navodu ani v popisu vyrobku) uvedeno, jake teploty mam v mrazaku cekat pri ruznych nastavenich ovladani chlazeni. Pouzil jsem tedy teplomer.

Miloslav Vokáč Zajímavé nádobky na led v mrazáku v rámci úchytu každého šuplíku. prostor pro láhve je dostatečně široký i na 2L PET. Změna strany otevírání dveří vyžaduje vyvrtání nových otvorů pro šrouby prostředního úchytu. Při přivezení mě toto však nebylo doporučeno s tím, že už se nepodaří dosáhnout správného usazení dveří a může se stát, že nebudou správně těsnit. V popisu zboží chybí, že změnu strany otevírání dveří nelze provést pouze demontáží a montáží za pomoci šroubováku, ale je nutné mít vrtačku a 3 mm vrták.

cassidy Nadobka na led u kazdeho supliku v mrazaku. Zatim nic, proste lednicka :)

Mirka S mrazákem Zatím jsem nezjistila

Ludek_III Hlavně se službou Expresní nákup = nákup na prodejně za e-shop cenu. Expresní nákup by mohlo mít všechno zboží. To by se pak nakupovalo. ;-)

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 80%

(5 recenzí)