INDESIT BIAA 14X

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1869133/indesit-biaa-14x.jpg

    0

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Dveře: plné dveře Typ chlazení: 1 - kompresorová Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Objem celkem užitný (l): 330 Objem chladničky užitný (l): 240 Objem mrazničky užitný (l): 90 Počet oddělených prostor v »

Recenze INDESIT BIAA 14X

Milan_CZ Zatím vše OK Uvidím, jestli se nebude pořád ucpávat odtoková trubka jako u té předchozí lednice

Krispol Za levný peníz hezká a spolehlivá chladnička s dostatkem vnitřního prostoru. jsem spokojený. Snad jen držák na láhve by mohl být, ale dá se dokoupit.

Pavel Chladničku jsme vybrali po přečtení komentářů a názorů a seznámení se s parametry, takže naprosto vyhovuje našim požadavkům - žádná hlučnost, jednoduché ovládání, vzhledově velmi dobrá, vnitřní prostor je variabilní, využíváme ho bez problémů také proto, že jsme před nákupem prostudovali nabízené možnosti. Co především oceňujeme, je servis prodejce Datart spojený s nákupem. S dovozem domů jsme nakupovali poprvé. Chladnička se nevešla do výtahu, pracovníci ji museli vynést do 5. patra (starý dům, vysoká patra). Přemontovali zavírání dveří chladničky a mrazáku podle naší potřeby (i s technickými znalostmi bychom to sami zvládli nejspíš obtížně), chladničku nainstalovali na místo. Byli naprosto perfektní, velice slušní, cokoli kromě poděkování zdvořile odmítli, což je dnes nebývalé a jsou opravdu skvělou vizitkou služby poskytované firmou Datart. Nemluvě o neuvěřitelně nízké ceně za tuto službu (!), kdy navíc starou chladničku s mrazákem samozřejmě Datart odvezl, aniž by se cena jakkoli zvyšovala. A k tomu ještě dárek pro horké letní dny. Vypadá to jako objednaná reklama, ale říkám to naprosto upřímně - napříště už jen v Datartu. Díky.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 100%

(3 recenze)