INDESIT BIAAA 13X

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1869150/indesit-biaaa-13x.jpg

    0

Typ: volně stojícíKonstrukce chladničky: kombinovanáProvedení chladničky: s mrazícím prostoremDveře: plné dveřeTyp chlazení: 1 - kompresorováUmístění mrazícího prostoru: mraznička doleObjem celkem užitný (l): 334Objem chladničky užitný (l): 213Objem mrazničky užitný (l): 90Počet oddělených prostor v mrazničce: »

Recenze INDESIT BIAAA 13X

Iveta Jednoduchá obsluha, lednička nám zatím slouží dobře a naprosto vyhovuje... Minulá, která sice měla digitální ovládání a různé funkce(stejně jsme je ani nevyužívali), měla také uvnitř panel, který byl za 8 let co jsme ledničku měli 2x rozbitý( jeho výměna přišla pokaždé na cca 5000kč) a to z důvodu toho, že nám občas vypadla elektřina a technikem nám bylo sděleno, že panely v ledničkách na tyto výpadky velice trpí a po nějaké době odchází. Reklamace se ovšem na tuto závadu nevztahuje.... Tato lednička žádný takový panel nemá, prostě se jen zapne a nastaví jednoduše kolečkem teplota:) Kupovala jsem ji na základě recenze od mé sestry, ta ji má asi 2 roky a žádný problém s ní zatím neměla.

Rena Výklápěcí dvířka místo zásuvky v mrazáku.

michaela trochu hlucnejsi,ale clovek si rychle zvykne,neni to nic hrozneho,za ty penize je super.

přezdívka se zobrazí pouze na analogových prohlíže Základní model - jeden agregát, jeden (společný) ovladač termostatu, jinak vcelku nic navíc. Hezký design (subjektivní hodnocení), solidní provedení. S ohledem na cenu vypadá jako vynikající volba. Mrazicí část má tři vyšší oddělení; čtyři menší by byly praktičtější a vešly by se - ale znamenalo by to jiné uspořádání chladicího systému, takže důvod je zřejmý. V chladicí části jsou výškově stavitelné pouze horní dvě police, uspořádání přesto (mě) vyhovuje.

Lord Msz Lednice krásně vypadá, je prostorná, tichá (většinou nedělá vůbec žádný zvuk), má skvělé "tvořítko" na led v mrazáku, materiály vypadají celkově kvalitně.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 92%

(5 recenzí)