LG GB 3133 TIJW

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1363672/lg-gb-3133-tijw.jpg

    0

Energetická třída: A+ Automatické odmrazování: chladničky a mrazničky (nofrost) Displej: ano Antibakteriální úprava: ANO Hlučnost (dB): 42 Objem celkem užitný (l): 303 Objem chladničky užitný (l): 217 Objem mrazničky užitný (l): 86 Police: skleněné Počet oddělených prostor v mrazničce (ks): 4 Spotřeba energie (kWh): »

Recenze LG GB 3133 TIJW

olympic Ke chladnici nemám zatím žádný negativní poznatek, na to nám slouží velmi krátce. Rád bych přendal vysunovací šuplík doprava, ale nevím, jestli to půjde. A co nám nevyhovuje? Dali jsme si přemontovat dveře na druhou stranu. K této záležitosti mám zásadní připomínku. Všichni výrobci - nevím proč - předpokládají, že VŠEM zákazníkům bude vyhovovat dodávka chladnice s dveřmi, otevíranými doprava. Nám ne a takových nás je patrně víc. Případným podobně "postiženým" zájemcům o chladnici s displejem na dveřích zvenku sděluji, že si ze svého doplatí přemontování dveří, u mně to bylo ve výši 480 Kč. Původně zajišťovaná služba Datart zdarma byla zrušena a dveře musí přemontovat spec. servis, pokud nechcete přijít o záruku. To jsem udělal (viz dále) a opravář zjistil, že nemám originál Záručního listu. Patrně zůstal na krabici, protože chladnici odstrojili u auta a do bytu ji nesli bez obalu. Po dodávce jsem zjistil, že mám manuál - zmetek. Český návod byl zhruba do půlky anglicky, dál pokračoval česky. Tuto záležitost jsem řešil přes výrobce LG a ten mi zaslal celkem svižně elektronickou verzi cs manuálu.

Olga Líbí se mi desing, je tichá , systém "No frost" mrazáku je nádhera, pro nás je velice důležitá signalizace otevřených dveří, Možná jen slabší světlo v chladničce a přihrádky ve dveřích nemohu stále nějak rozumně uspořádat.

pf Dostatečně výkonná, dobře členěná, jednoduché ovládání, slušná cena. Naprostá spokojenost. Nic.

georgy přehledné členění polic i přihrádek, jen mi chybí "dráty" na uložení lahví pod poličkou led osvětlení je fajn hlučnost minimální, pokud se lednice často neotvírá v mrazáku zatím moc věcí nemáme, tak nemohu hodnotit řemeslné zpracování "plechů" ve spodní části mrazáku není nic moc, ale naštěstí to zakrývají dveře čtrnáct dní po nákupu se v nabídce Datart objevila lednice LG s digitálním ovládáním mrazáku i lednice, s displejem nikoli na dveřích, tudíž je může vyměnit i servis Datart, nikoli autorizovaný servis a za necelých 10000kč, to trošku zamrzí, když člověk koupí horší věc za mnohem víc... Kdybychom při nákupu měli na výběr, rozhodně bychom raději zakoupili LG GC-B399BLCW

Zdenek Ideální výrobek s ohledem na poměr cena/výkon. Lednička je vzhledově velmi pěkná a naprosto splnila naše očekávání a velmi nám vyhovuje při každodenním používání. Trochu jsem se báli hlučnosti, protože téměř u každé ledničky si téměř každý stěžuje na hlučnost. My jsme naprosto spokojeni a lednička nás rozhodně neruší. Samozřejmě i naše lednička má kompresor, který se čas od času pustí, ale to snad musí být každému jasné. vše ok

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 86%

(35 recenzí)