LG GBB539PZCZS

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2983417/lg-gbb539pzczs.jpg

    0
  • http://aworld.eu/inshop/catalogue/products/thumbs/GBB539PZCZS_thumb.jpg

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Dveře: plné dveře Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Objem celkem užitný (l): 318 Objem chladničky užitný (l): 227 Objem mrazničky užitný (l): 91 Klimatická třída: SN; T Hvězdičkové označení mrazícího prostoru: ** Mrazící výkon (kg/24 hod): 9 Doba »

Recenze LG GBB539PZCZS

Petr Lednička vypadá super, pouze barvu na bočních stranách jsme čekali o něco málo jinou... nicméně to není nic hrozného =) ... lednička jako taková je dobrá, občas v ní škrundá asi jako v každé jiné ledničce, ale nic hrozného i pro lidi, kteří bydlí v Garsonce... Chlazení dobré, stejně jako ovládání teploty. Odběr elektřiny změřen a v podstatě odpovídá odběru udávanému od výrobce. Nemám nic co by bylo proti =)

Jaroslav Nosek Tuto lednici jsme měli vyhlídnutou již dříve.takže jsme věděli,že ji chceme.A udělali jsme dobře. Nic

Miroslav Tichá nic

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen LG GBB539PZCZS

Filtrovat:

Hodnocení produktu 66%

(3 recenze)
  • Lednička vypadá super, pouze barvu na bočních stranách jsme čekali o něco málo jinou... nicméně to není nic hrozného =) ... lednička jako taková je dobrá, občas v ní škrundá asi jako v každé jiné ledničce, ale nic hrozného i pro lidi, kteří bydlí v Garsonce... Chlazení dobré, stejně jako ovládání teploty. Odběr elektřiny změřen a v podstatě odpovídá odběru udávanému od výrobce.

  • Tuto lednici jsme měli vyhlídnutou již dříve.takže jsme věděli,že ji chceme.A udělali jsme dobře.

  • Tichá