LG GS5162AVLZ

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1741546/lg-gs5162avlz.jpg

    0

Voľne stojaca americká Side by Side chladnička . Technické špecifikácie: . Klimatická trieda: SN-T . Hlučnosť (dB): 40 dB . Príslušenstvo: . Typ rúčky: hliníkové dlhé barové rúčky . Pripojenie na vodu: Interný zásobník / možnosť pripojenia PET . Nápojový automat: Áno . Nádrž na vodu: Nie . Filtrácia: vnútorná . »

Recenze LG GS5162AVLZ

pbruzenak Hlučnost , mražení

Petr Baťha Maximální spokojenost s vnitřním prostorem chladničky i mrazničky. Všude dostatek místa a velmi dobrý přístup. Stejně tako ovládání teploty nebo nápojoveho automatu je velmi příjemné a intuitivní. Za nás velká jednička. Vždy mne zarazí cirkulace vzduchu.

Raskin - cena oproti konkurenčním chladničkám stejných parametrů je výhodná - spolehlivost výrobků značky LG mám již delší dobu ověřenou a prakticky kupuji jen tuto značku (TV, MW...) - celkový vzhled z vnějšku i uvnitř je velmi pěkný a vše umocňuje i modré LED osvětlení vnitřních prostor, výdejníku vody a panelu ovládání - snadná a jednoduchá obsluha, praktické ovládání - dílenské zpracování (zadní část a vrchní část chladničky, která není přímo na očích je ze zprohýbaných plechů, jako by se po nich někdo prošel) - přední část (dveře) jsou nerez, ale boční stěny jsou už jen šedě natřený plech - objem vnitřního prostoru je menší, než jsem si představoval díky mnoha zbytečnostem, které sice hezky vypadají, ale ubírají místo (držák na víno, držák na vejce, přepážky a zbytečné poličky). Prostě plastové šílenství!

J.Koráb Lednici jsem koupil v Datartu za nejlepší cenu a s dopravou zdarma až do bytu. Ušetřil jsem tak několik tisícovek, které můžu v Datartu zase utratit :-).

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 70%

(4 recenze)