LG GSB325PVQV

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2568521/lg-gsb325pvqv.jpg

    0

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: side by side Dveře: plné dveře Umístění mrazícího prostoru: mraznička vlevo Umístění vestavby: není vestavná Objem celkem užitný (l): 532 Objem chladničky užitný (l): 346 Objem mrazničky užitný (l): 186 Počet oddělených prostor v mrazničce: 5 Klimatická třída: SN; T Nulová »

Recenze LG GSB325PVQV

Monika osvětlení lednice Málo úložných polic na tak velký prostor v lednici i v mrazáku. Chybí mi plastové boxy s tvořítky na led zavěšenými pod skleněnou policí ( aby nezabírayi zbytečně prostor na poličkách)

teer velikost, rozložení prostor, cena, design, celkově jsme moc spokojeni..poměr výkon cena je na 1, doporučuji opravdu je majinko hlučnější...asi jako když myje myčka do lednice jsme si přez LG objednávali ještě jednu polici

xyxao Co víc si přát, za velký peníze velká sláva :)

gabbo Rozumna velikost mrazaku diky absenci vyrobniku na led apod.. Absence drzaku na vajicka Jen 3 police v lednici - da se dokoupit pres servis LG, ale za cenu 750kc :( Absence drzaku na lahve - neda se dokoupit original ani pres servis LG

LedniMedved Obrovský vnitřní prostor s velmi dobrým uspořádáním a s dostatkem poliček. Krásné LEDkové osvětlení interiéru a celkově moc pěkný design. Nízká hlučnost kompresoru. Jednoduché ovládání. Absence rádoby moderních zbytečných funkcí, tj. lednice nesděluje na FB a na jiné zhovadilosti, že máte prošlé máslo. Žádná negativa jsem nenašel.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 87%

(8 recenzí)