LG GSP325NSYV

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2567347/lg-gsp325nsyv.jpg

    0

AMERICKÁ, CHLADNIČKA . &Scaron,PECIFIKÁ,CIA: . Hrubý, objem: 574 litrov . Čistý, objem (chladničky/mrazničky): 505 (349 / 156) litrov . Displej: LED 88 . Energetická, trieda: A+ . Spotreba energie: 440 kWh/rok (1,21 kWh/deň) . Mraziací, vý,kon: »

Recenze LG GSP325NSYV

Petra tichý chod, výrobník ledu a tříště funguje super, zásobník na vodu ok, snadné ovládání, dávkovač ledu či vody a tříště při spuštění svítí, oceňuji vyklápěcí okýnko na nápoje, nemusí se otevírat dveře lednice, je prostorná, krásný desing uvítala bych ještě jednu skleněnou polici do lednice, možná se dá dokoupit

Pulcoun Máme lednici zatim krátce, ale děla to co má. Vše vypada v celku kvalitně zpracováné. Trochu bych řekl, že je hlučnější, než jsem očekával. Docela bych ocenil informaci o teplotě v lednici/mrazáku a ne info o tom jakou jsem si tam nastavil (to je trochu zbytečné a i zbytečně to tedy stále informuje na display). Co neni moc estetické jsou umělohmotné boky a spodní lišta. Co mě též trochu vadí je jiná barva dvířrk baru než lednice.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 100%

(2 recenze)