PROLINE TFP95W-E

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1869395/proline-tfp95w-e.jpg

    0

Kombinovaná chladnička Proline TFP95W-E v bílém provedení patří spotřebou energie do energetické třídy A+. Její celkový objem 91 litrů je rozdělen do chladící části o objemu 65 litrů a 26litrového mrazáku. Lednice má zaměnitelné otevírání dvířek, police vyrobené ze skla a užitečné přihrádky na umístění vajec, lahví či »

Recenze PROLINE TFP95W-E

Pepa z Moravy Rychlé seriozní jednání, ochota pracovníků při dovozu. Zboží bylo dopraveno v pořádku v neporušeném stavu. Cena solidní, poměrně velký mrazák, výhodné otevírání jednotlivých dveří ( bez madel), které se někdy i ulomí, nebo jinak poškodí. Celková spokojenost, doufám, že i dlouhá spolehlivost. Název výrobku jsem neznal. Výrobek splňuje vše co jsem u nabízené ledničky z popisu vyčetl Jsem zatím max. spokojen a výrobek plně doporučuji pro jednu až dvě osoby, jak domů tak i na chatu.

Tea Opravdu jsem nadšená z tvaru lednice - je malá, roztomilá a přitom má obrovský výborně mrazící box zvlášt od lednicové části, která mi také tvarem vyhovuje! :-) možná v tom mrazáku by pomohla jedna police - naopak mile překvapila zásuvka ve dveřích mrazáku. Ona hlučnost je prostě asi u všech lednic, které máte v jednopokojovém bytě za hlavou nepříjemná... nemůžu srovnat :)

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 100%

(2 recenze)