SAMSUNG RB29FSRNDSA

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2292108/samsung-rb29fsrndsa.jpg

    0

VOĽNE STOJACA KOMBINOVANÁ, CHLADNIČKA S MRAZIACIM BOXOM DOLE . Chladnička Samsung 3050 s mrazničkou dolu bola inteligentne navrhnutá, tak, aby efektí,vne využí,vala priestor. Rô,zne funkcie, ako je naprí,klad polica s jednoduchý,m »

Recenze SAMSUNG RB29FSRNDSA

Dana M Lednička vypadá velice luxusně. Za tu cenu supr volba. Funkce no frost i u mrazáku. Myslela jsem podle recenzí, že lednička bude méně hlučná. Když srovnám s naší starou Filco 17let je hlučnost takřka stejná, tak asi ta stará byla tichá.Samozřejmě oproti staré Calex je tichá.

ada moderní vzhled, velmi tichý až překvapivý, chod ledničky. jsem zvědavá na úsporu el.energie, nahradí 18 let starou stále funkční calex-samsung, a věřím i v takovou životnost :) trošku vadí pevné rozmístění polic v lednici, ta vysouvací, kterou jsem byla unešena u výberu jde dost ztuha a plast mi přijde labilní. hloubka lednice je 67cm, takže v běžné kuch.lince hl. 60cm čouhá ven. dále jen jeden šuplík na zeleninu, vhodnější by byly 2, jeden na zeleninu a druhý na ovoce, tak jak jsem byla zvyklá ze staré lednice. Prostě u výběru to byl kompromis, při zohlednění všech kriterií- hlavně NO FRoST, dveře bez úchytek, v daném rozměru, s důrazem na hlučnost, tam je pak výběr už omezený, ale zatím jsem nadšená, ty minusy píšu jen mimochodem :)

Jirka Když chladí, tak jde slyšet, ale není to nic co by rušilo. po chvilce přestane a nejde slyšt vůbec. povrh se zdá být dobrý, otisky nezůstávají skoro vůbec mrazák velkej. za tu cenu super. u lednice by mohlo být nastavení teploty po jednom stupi a né po dvou. Je tam 1, 3 ,5 a 7 a já bych chtěl zrovna 4 :-)

Jarda Docela krátká doba na hodnocení, ale lednice zatím OK, dobrý povrch, nejsou vidět otisky, hezký vzhled, moderní, uvnitř snadné ovládání, velikostně dostačující.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 85%

(4 recenze)