Samsung RB-F310G RB29FSRNDWW

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2143876/samsung-rb-f310g-rb29fsrndww.jpg

    0

S chladničkou Samsung RB29FSRNDWW se o čerstvost svých potravin bát nemusíte! Spotřebič je navržen tak, aby chladil rovnoměrně ve všech částech prostoru; o perfektní osvětlení se stará soubor LED žárovek – už nikdy nebudete muset tápat a hledat své oblíbené jídlo! Objem chladničky je neuvěřitelných 192 litrů, takže i když navaříte na týden dopředu, jídlo budete mít vždy kde uskladnit; mraznička disponuje objemem 98 litrů. Samsung RB29FSRNDWW je zkrátka gigantem mezi chladničkami!

Recenze Samsung RB-F310G RB29FSRNDWW

Ladislav spokojen s kvalitou nic

Jitka - funkce No frost - už jsem měla jednu chladničku s touto funkcí a nikdy více již jinou! Je to jedinečný vynález :-) - krásná velká chladnička No frost za velmi slušnou cenu - zatím jsem nepřišla na to, jak má "fungovat" držák na lahve :-(, ale pokusím se na to přijít, uvítala bych, kdyby se dal zavěsit pod poličku, ale tak to zřejmě není

kadala OK nic

nick Lednička se nám hodila svými rozměry do zástavby kuchyňské linky za starou.Oceňujeme 10-tiletou záruku na motor, zatím celkově spokojenost. Trošku vyšší hlučnost, než jsme čekali, ale není to nic hrozného,stará lednička byla taky slyšet.Trošku nás zarazilo ohřívání boků chladničky, ale ponecháním volného prostoru dle doporučení výrobce je nutností.

Jana K. Naprostá spokojenost s výrobkem i způsobem dodani

+ Přidat hodnocení