Samsung RB-F310G RB31FERNBSA

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2326008/samsung-rb-f310g-rb31fernbsa.jpg

    0
  • http://www.eldum.cz/img.asp?stiid=71459&CacheStr=8192

S chladničkou SAMSUNG RB31FERNBSA budou vaše potraviny vždy čerstvé a chutné! Chladnička nabízí 206 litrů prostoru pro jídlo celé vaší rodiny, dlouhodobé zásoby můžete uchovat v mrazáku, disponujícím objemem 98 litrů. O správné skladování potravin se stará technologie CoolSelect Zone, se kterou pro každý druh masa i zeleniny vyberete ideální skladovací teplotu. S námrazou bojovat také nebudete – tu má pod palcem funkce True No Frost!

Recenze Samsung RB-F310G RB31FERNBSA

Lukáš S lednicí jsem moc spokojený, vše potřebné má svoje místo. Jediné, co mě překvapilo byla hlučnost, ale to je o zvyku.

prague-antique Mám ledničku asi měsíc. Jsem s ním velmi spokojený. Perfektně chladí a mrazí. Pokud dám do nulové zóny ovoce, najdu ho i za 5 dnů čerstvé, jako kdybych ho právě koupil. To je opravdu velká přednost chladničky. Je velmi tichá, jen tak si ševelí. Někdy, ale jen opravdu zřídka, se ozve menší rána, jako kdyby se utrhl kus ledu nebo do lednice někdo bouchl. To se ale občas stává i u jiných chladniček. Praktická je polička slide and grab, která vyjíždí, takze se nemusíte přehrabovat v jídle, když hledáte něco, co je až vzadu. Lednice je velmi úsporná, jen kolem 157Kw za rok. Má také funkci Vacation mode, tedy během dovolené ji nemusíte vypíte. Lednice běží při vyšší teplotě. Má také funkce rychlého zamrazení a zchlazení v případě, že přinesete domů větší nákup a potřebujete jídlo rychle zmrazit nebo zchladit. cena.

Jarmila vše v pořádku,překvapila mě svou velikostí a skvělým vnitřním prostorem

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Samsung RB-F310G RB31FERNBSA

Filtrovat:

Hodnocení produktu 86 %

(3 recenze)
  • Mám ledničku asi měsíc. Jsem s ním velmi spokojený. Perfektně chladí a mrazí. Pokud dám do nulové zóny ovoce, najdu ho i za 5 dnů čerstvé, jako kdybych ho právě koupil. To je opravdu velká přednost chladničky. Je velmi tichá, jen tak si ševelí. Někdy, ale jen opravdu zřídka, se ozve menší rána, jako kdyby se utrhl kus ledu nebo do lednice někdo bouchl. To se ale občas stává i u jiných chladniček. Praktická je polička slide and grab, která vyjíždí, takze se nemusíte přehrabovat v jídle, když hledáte něco, co je až vzadu. Lednice je velmi úsporná, jen kolem 157Kw za rok. Má také funkci Vacation mode, tedy během dovolené ji nemusíte vypíte. Lednice běží při vyšší teplotě. Má také funkce rychlého zamrazení a zchlazení v případě, že přinesete domů větší nákup a potřebujete jídlo rychle zmrazit nebo zchladit.

  • Programy

  • Vzhled