Samsung RB31FERNCWW

  • http://image.srovname.cz/cz/500/2707751/samsung-rb31ferncww.jpg

    0
  • http://www.andreashop.cz/files/product/money/17749226-3406.jpg

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Dveře: plné dveře Typ chlazení: 1 - kompresorová Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Umístění vestavby: není vestavná Objem celkem užitný (l): 304 Objem chladničky užitný (l): 206 Objem mrazničky užitný (l): »

Recenze Samsung RB31FERNCWW

Lucana Brno Krásná, tichá, jednoduchá lednička za skvělou cenu. Doporučuji.

Kateřina Máčalová výborná, doporočuji

Michal Š. Po vyjmutí držáků na lahve, který nepoužíváme, je vnitřní prostor vhodný i pro uložení větších hrnců apod. Příjemný způsob otevírání dveří. Spolehl jsem se na dTest, na hodnocení spolehlivosti a celkové spokojenosti apod. je ještě moc brzy. Pozor na krátkou přívodní šňůru. Označit obyčejnou vyjímatelnou plastovou krabičku ve vnitřním prostoru za "Grab'n'go basket" mi přijde trochu marketingově přehnané :-)

frantaf Zatím máme výrobek krátkou dobu abychom mohli hodnotit jak se bude chovat. Dobré zkušenosti: signalisace otevřených dveří, no frost mrazák, samostatné dovírání dveří, seřiditelné police ve dveřích, nulová zóna, velice malý hluk!!! Nemožnost přestaby výše polic - lednice.

Jarka Chvilemi docela hlucna

+ Přidat hodnocení více...

Srovnání cen Samsung RB31FERNCWW

Filtrovat:

Hodnocení produktu 91%

(7 recenzí)
  • Proti původní lednici Liebherr staré 12 let si cením - LED osvětlení celé lednice, výsuvná police pro snadnější odběr potravin, určitě cool zone zásuvka, ve které vydrží jídlo déle čerstvé při teplotě kolem nuly. Velký zásobník na ovoce a zeleninu. Jako bonus vyjímatelný boxík na dochucovadla, který lze přenést rovnou na stůl. Poličky ve dveřích jsou také dostatečně hluboké je jich tak akorát. Lednice má tichý provoz (nelekejte se hluku v prvních hodinách provozu). Výhodou je, že lze nastavit prázdninový úsporný režim, kdy cool zona není funkční, ale ušetří se energie. Mrazák má prostorné zásuvky, všechny o stejné velikosti. Lednice je beznámrazová a také má antibakteriální úpravu těsnění. Ventilátor zajistí nemíchání různých pachů aromatických potravin.

  • Pěkný desing a zpracování,lehké otevírání dveří jak chladničky tak mrazáku,skvěle osvětlen vnitřní prostor chladničky,dotykové nastavování teplot jednoduché a přehledné,svítící displej v noci osvětlí kuchyň

  • Zatím máme výrobek krátkou dobu abychom mohli hodnotit jak se bude chovat.