Samsung RB31FSRNDSA

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2186678/samsung-rb31fsrndsa.jpg

    0

Kombinovaná chladnička RB 31FSRNDSA s mrazákem dole ve stříbrném provedení a s velkovým objemem 310l, z čehož 212l a tvoří chladící část a 98l mrazák. Pochlubit se může A+ hodnocením spotřeby a za 24 hodin je schopna zmrazit až 38 kilogramů potravin. Roční spotřeba energie se pohybuje kolem 299 kWh. Technické »

Recenze Samsung RB31FSRNDSA

plt Lednička je opravdu super, hlučná není i přesto, že se to v recenzích hodně psalo a měl jsem z toho obavy, ale hlučná opravdu není, naše předešlá lednička asi 10 let stará byla daleko daleko hlučnější, výhoda je povrch na kterém nezůstavají otisky což je dobré protože máme dvě malé děti. Je super velká a prostorná, má tři velké šuplíky v mrazící části, i ten spodní je docela velký, ostatní ledničky ho mají podstatně menší. naše stará lednička měla možnost nastavení polic asi po 5 cm, takže jsme si mohli police přispůsobit svým potřebám, to tato lednice nemá, police mohou být v podstatě jen tam kde jsou umístěny, což je trochu hevýhoda, málo stojanů na vajíčka

zadorožný Způsob uložení potravin a přístup do jednotlivých částí je velmi dobrý. Ovládání a nastavení teplot je super. Přístup do mrazničky 1*. Je nezbytné absolutní vyrovnání zařízení, jinak je poněkud hlučnější. Je slyšitelné chvění ledničky. Ale jinak o.k.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 80%

(2 recenze)