Samsung RL 55 VTEBG

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1336404/samsung-rl-55-vtebg.jpg

    0

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Dveře: plné dveře Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Objem celkem užitný (l): 328 Objem chladničky užitný (l): 232 Objem mrazničky užitný (l): 96 Počet oddělených prostor v mrazničce (ks): 4 Hvězdičkové označení »

Recenze Samsung RL 55 VTEBG

Erky Elegantní design. Vnitřní uspořádání je výborné. Má zásuvku s volbou teploty 0, 3 nebo 5 stupňů. Měli jsme strach, že nebude tichá, ale oproti předchozí lednici není skoro slyšet. Žádné nepříjmené zvuky při tom, když neběží motor, jako mají někteří naši známí, které jsou prý dle výrobců normální, tato kombinovaná lednička NEMÁ = JE NAPROSTO TICHÁ. Potěšující je i 10letá záruka výrobce na tento typ motoru - kompresoru. Máme kuchyň spojenou s obývákem, takže to můžeme posoudit. Vynikající je také to, že tato lednička má rovnou zadní stěnu - žádné trubičky s chladicí kapalinou, kde by se držel prach = vzadu je vidět jen plech. Povrch ledničky je dobře udržovatelný - černé sklo - se dá lehce otřít, nepoškrábe se a i když nemá ochranu proti otiskům prstů - případné otisky nejsou moc zřetelné a dají se lehce otřít. Na tomto povrchu se navíc člověk hezky vidí, jak vypadá, když jde do ledničky :-). Modré regulované osvětlení spodní části dveří ledničky nad mrazákem (může se ponechat zapnuté v plné intenzitě - nebo zapnuté v nižší intenzitě jasu - nebo jej vypnout). Ale i když je vypnuté, tak jakmile se jde do mrazáku, tak se po otevření dveří mrazáku rozsvítí modré světlo, které "příjemně" osvětluje prostor v mrazáku). Vnitřní LED bílé osvětlení dokonale osvítí každý kout v lednici. Praktický je také vysouvací 4. úzký šuplíček v mrazáku, který se dá využít na zmrzliny, mraženou pizzu apod. Displej ukazuje aktuální teplotu v lednici a mrazáku. To je vidět ihned při nastavování, kdy nastavíte teplotu, kterou chcete v lednici a mrazáku mít a tato nastavená hodnota se po cca 1 nebo 2 vteřinách změní na hodnotu, která ve skutečnosti v obou prostorech je. To je vynikající. Předchozí naše lednice ukazovala pouze nastavenou požadovanou teplotu. Signalizace otevřených dveří je snad už u ledniček tohoto typu samozřejmostí. Černá barva v kuchyni vůbec nevadí - máme v kuchyni spotřebiče černé barvy (konvice Philips HD 4686/90 a i trouba má černo skleněná dvířka) a i v obývacím pokoji se kterým je kuchyň spojená je černá barva sastoupena (TV, atd.), takže lednička skvěle vypadá. Nemáme žádné sebemenší výhrady. Snad jen oproti předchozí naší lednici Ariston MBT1921 (jestli si dobře pamatuje typ), která měla v chladničce 277litrů a tato nová lednička SAMSUNG má "232" litrů, se vnitřní prostor zdá a i je trochu menší než jsme byli zvyklí, ale za to výrobce nemůže, protože předchozí lednice byla větší šíře 70cm a o těch 10cm méně musí být někde znát :-). Musíme si prostě jinak rozvrhnout nákupy. Ale i přes toto je vnitřní prostor ledničky dostatečně velký pro naši 4 členou rodinu.

Mormegil Hlavním plusem byl design, který mi zapadne do kuchyně. Dobře řešené osvětlení včetně praktického přisvětlení mrazáku světlem na madle dvířek. Relativně vysoká cena, hlučnost je v pohodě, ale dokázal bych si představit i nižší.

sigi jsme spokojeni až na hlučnost, jinak má vše co jsme u lednice chtěli jenom hlučnost

Nikola Kombinovaná lednice Samsung RL 55 VTEBG se hodí téměř do každé domácnosti. Velký úložný prostor,funkce "No frost" , nízká spotřeba a spoustu dalšího to jsou hlavní důvody proč si tuto lednici doma oblíbíte. Díky kolečkám je i lehká manipulace s touto částí vaší kuchyně. Lednice Samsung RL 55 VTEBG je ideálně desingově vyrobená a poměr cena\výkon je u tohoto výrobku velmi dobrý.

kessi

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 91%

(9 recenzí)