SAMSUNG RL 56GRESW1

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2428570/samsung-rl-56gresw1.jpg

    0

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Dveře: plné dveře Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Umístění vestavby: není vestavná Objem celkem užitný (l): 356 Objem chladničky užitný (l): 252 Objem mrazničky užitný (l): 104 Počet oddělených prostor v »

Recenze SAMSUNG RL 56GRESW1

Vladimír Bezvadná bez námrazová technologie, displej pro informace o teplotě a úsporný provoz. V prostoru chladničky nelze vytáhnout skleněná přepážka nad dolním šuplíkem z důvodu nedostatečně otevření dveří.Ostatní jdou bez problémů vyndat.

v.časta Ač byla mnohokrát u tohoto výrobce zmíněná hlučnost, nepotvrdila se. Možná jen v případě, že je méně vychlazená, na počátku vychlazení nebo je-li hodně dlouho otevřená, roztočí invertor kompresor na vyšší otáčky a zvuk se posune do vyšších frekvencí, což zvyšuje dojem hlučnosti - nicméně jen do té doby než se srovná teplota, pak se zvuk i hluk opět sníží. Ale i v tomto případě je hlučnost naprosto přijatelná. Zásobník na láhve pro 5 ks je pro mne vyhovující více než na 3 ks. Není-li zaplněn láhvemi, lze tam vsunout něco plochého na tácu či talíři. 2l petka se do zásobníku láhví sice nevejde, ale lze jít dát na do spodní police bočních dveří, což u mnoha jiných ledniček neplatí ( více jak 1ks nechladíme ...) Ovládání je jednoduché, že se nelze splést ani když nečtete návod. Spotřeba po měření odpovídá opravdu deklarované hodnotě. Přese všechny drobné výtky naprostá spokojenost a poměru cena/výkon dávám 5 hvězdiček Celkový objem mrazáku je vyhovující, pouze spodní šuplík, který je menší než ostatní, se vysouvá méně. To někdy může způsobit horší manipulaci s potravinami (na objemnější věci se musí použít jiný šuplík ) Spodní šuplík lednice naráží mírně do těsnění dveří - ale stačí více dveře pootevřít nebo zatlačit trochu šuplík doleva a je to OK. Někdy mám pocit, že chladí až příliš a že nejvyšší teplota v lednici +7 oC je příliš nízká ( tato teplota neodpovídá sedmému schodu ..) a mohla by být i o něco vyšší. Ale toto vše jsou malicherné drobnosti,se kterými se dá bez problémů žít.

cirta Je velmi hlučná

Merxbauer Po měsíci používání lednice funguje bez jediného problému.Velice mi vyhovuje řešení polic ve dveřích.Velmi příjemné je nenamrzání vnitřních prostor ledničky a mrazáku. Není co.

L velká, prostorná hlučnější

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 87%

(13 recenzí)