SAMSUNG RS61781GDSR/EO

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1911651/samsung-rs61781gdsr-eo.jpg

    0

Objem netto l (chladící prostor/mrazák) 398 / 217 Energetická třída A++ Kapacita zamrazení (kg/24) 12 Akumulační doba (h) 12 Dvojitý chladící systém - TWIN cooling plus™ systém (udržuje až 75% »

Recenze SAMSUNG RS61781GDSR/EO

Karel Velmi prostorná lednice s obrovským úložným prostorem. Velmi příjemné vnitřní osvětlení. Zásuvky v lednici na zeleninu jdou poměrně málo vytáhnout.

petra Lednicka naprosto uzasna.je to mercedes mezi lednickami.mohu jen doporucit.

AdamSt Velký vnitřní prostor lednice i mrazáku. V lednici je sice jinak členěný než v klasické lednici, ale je také velmi dobře využitelný. Nižší řady amerických lednic Samsung mají dle mého názoru vnitřní prostor hůř vyřešený – mají o jednu až dvě police ve dveřích méně, nemají výklopný držák na plechovky (který se ale dá použít i např. na přesnídávky, marmelády apod.), nemají polici na víno (kam se dají bez problémů dát 1,5 litrové PET lahve). Mrazák je ohromný a dobře členěný sám o sobě. - v nejvrchnějším šuplíku v lednici lehce kondenzuje voda (pouze na levé straně). Snad kvůli tomu nebude zelenina plesnivět - když se zvolí drcení ledu (a použije se) a pak se přepne na klasické kostky (a použije se:)), tak ještě chvíli padá drť; Je to sice pochopitelné, ale...

+ Přidat hodnocení