Samsung RS7768FHCBC

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1973606/samsung-rs7768fhcbc.jpg

    0

Vytvořte pro potraviny optimální podmínky – odvděčí se vám skvělou chutí. Americká chladnička Samsung RS7768FHCBC nabízí moderní a elegantní design s hladkými liniemi a lesklým povrchem. Vaší kuchyni dodá designovou jiskru. A nejen to. Systém Twin Cooling Plus využívá dvě nezávislá proudění vzduchu. Umožňuje přesné ovládání teploty. Tak dosáhnete optimální vlhkosti v chladničce i v mrazáku. Ovoce zůstane déle čerstvé a zmrzlinu vytáhnete připravenou k okamžitému použití.

Recenze Samsung RS7768FHCBC

Jara vše ok nic

Redyx111 Je prostorná,celkem slušný výkon a docela úsporná Zoufalost že musí být napojena na přívod vody a hlučnost

marabu Vzhled i funkcionalita ledničky je super. Výrobník ledu je zatím bezproblémový a defakto při každém pití ho využívám (kola i třeba šťáva s vodou) - stal jsem se na něm trochu závislý ;) Těžko říct. Veškeré věci, které jsem si myslel, že by se do ní ještě hodili (výroba tříště, zásobník na šťávu apod.) jsou vlastně nesmysly, které by zabrali zbytečný prostor uvnitř a vzhledem k tomu, že každý přichuť dávkuje jinak, tak by příprava vlastně zabrala víc práce a času než když si šťávu naleju sám.

JV všechno funguje jak má, je podle našich představ nic

Michal V. Dělá co má, tichý provoz, ještě se nestalo, že by došel led a to je teď v těch vedrech fakt super osvěžení Velký prostor.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 95 %

(9 recenzí)