Samsung RSA1ZTMG1

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1859135/samsung-rsa1ztmg1.jpg

    0
  • https://www.kuptotu.cz/media/catalog/product/r/s/rsa_1ztmg-2.jpg

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: side by side Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Dveře: plné dveře Umístění mrazícího prostoru: mraznička vlevo Objem celkem užitný (l): 501 Objem chladničky užitný (l): 342 Objem mrazničky užitný (l): 159 Klimatická třída: N; SN; ST; T Hvězdičkové označení mrazícího »

Recenze Samsung RSA1ZTMG1

James Celkem tichá kvalitní lednice s ledem, nasekaným ledem, vodou a barem. Celkově spokojenost. Komu nestačí 5 metrů přívodní hadice pozor! Buď si budete muset koupit hadici k zavlažování zahrady, která asi není moc určena na pitnou vodu nebo originál dalšího balení 5 metrů za 1100 Kč u autorizovaného servisu. Nikde nic podobného nelze sehnat. Led nelze dávkovat. Co vypadne, to vypadne. Drcený led (dle popisu) není drcený, ale sekaný.

AD celkově jsem spokojená, je prostorná, hlučnost v pohodě

Petr Mám jí teprve měsíc ale spokojenost velká. Lednice kupodivu není až tak hlučná i přes některé negativní názory na hlučnost. Výrobník ledu je super bohužel je trochu nešikovné dávkování, těžko se odhaduje kolik ledu vypadne ale to není vada lednice ale spíš rukou :-) Připojení lednice je velmi jednoduché a celkem rychlé.

Jan Vavrek Akce - obdrželi jsme navíc mikrovlnku

Pan Továrník Výrobník ledu, podavač vody , 3 veliké šuplíky v chladící části a celkově prostorná lednice, super display. U mrazáku dost místa zabírá výrobník ledu, ale i tak jsem spokojen.

+ Přidat hodnocení více...

Srovnání cen Samsung RSA1ZTMG1

Filtrovat:

Hodnocení produktu 96%

(6 recenzí)
  • Celkem tichá kvalitní lednice s ledem, nasekaným ledem, vodou a barem. Celkově spokojenost.

  • Výrobník ledu, podavač vody , 3 veliké šuplíky v chladící části a celkově prostorná lednice, super display.

  • Akce - obdrželi jsme navíc mikrovlnku