Siemens KG36EAL40

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1576189/siemens-kg36eal40.jpg

    0

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Dveře: plné dveře Typ chlazení: 1 - kompresorová Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Objem celkem užitný (l): 303 Objem chladničky užitný (l): 211 Objem mrazničky užitný (l): 92 Počet oddělených prostor v »

Recenze Siemens KG36EAL40

mikal Téměř vše Hlučnost, na to že to má být jedna z těch tichých...

Helena Lednici máme zatím jen krátce. Vnitřní prostor - vybavení , ovládání a samozřejmě spotřeba el. energie je nízká. Lednice se musí postavit od zadní zdi asi 6 cm . Pokud se postaví vedle kuch. linky, bude přečnívat. Nemá úpravu proti otiskům prstů, takže jsou vidět šmouhy. Záměnu otvírání dveří lze provést tak, že se lednice položí "na záda", je to v návodu. Někdy je slyšet víc, jindy skoro vůbec. Ikdyž tady vypisuji nevýhody, jsou téměř zanedbatelné oproti výhodám !!!

Pišta Hufnágl výrobek chladí a mrazí, LED osvětlení svítí, takže jsem spokojený mohl by mít nějaké přihrádky na lahve, taky mi vadí občas všelijaké bublání a slyším běžet kompresor, což mne ruší v obýváku, k čemu mám aparaturu 3D, dolby 4D a všelijaké jiné píčoviny za statisíce, když mne ruší lednička, to ale není ledničkou ale tím, že v rámci moderní doby už se nedělá oddělená kuchyň a obývák, je to děsně moderní a děsně na h...ještě, že tam nemám i pračku...

Jaroslav Helcl úspornost Vzhledem ke krátké době od dodání nemohu zaím hodnotit výrobek, ale jsem naprosto nespokojen s dodáním zboží. Termín dodání byl 4x změněn, nebylo zajištěno vynesení do bytu,přestože bylo domluveno! Škoda, kazí to radost z nové lednice.

Pipa Po rozhodnutí si pořídit novou ledničku jsme nevěděli do čeho jdeme. V tak velké záplavě ledniček ve finále nevíte kterou si vybrat, ktrerá bude ta nejlepší a abyste si to pak nevyčítali. Po opravdu dlouhém rozhodování jsme si vybrali ledničku Siemens KG36EAL40 a to kvůli jejímu pěknýmu vzhledu a nízké spotřebě.Pak nás zaujal i velice praktické řešení vnitřního prostoru lednice. S koupí této ledničky neuděláte chybu. Doporučuju ale dodávám, že na trhu je velké množství lednic, který jsou téměř stejné.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 90%

(12 recenzí)