Siemens KG39EAW40

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1575968/siemens-kg39eaw40.jpg

    0

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Provedení chladničky: s mrazícím prostorem Dveře: plné dveře Typ chlazení: 1 - kompresorová Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Objem celkem užitný (l): 339 Objem chladničky užitný (l): 247 Objem mrazničky užitný (l): 92 Počet oddělených prostor v »

Recenze Siemens KG39EAW40

Pavel L. (Most) Po 9-ti měsících používání jednoznačně naprostá spokojenost s touto lednicí. Hlučnost minimální, ono zde v recenzích zmiňované občasné tiché "probublávání" je opravdu dle návodu běžný projev přístroje a nepůsobí vůbec nikterak nepříjemně. Zásuvky na zeleninu a na uzeniny/maso jsou praktické, objem lednice a mrazáku dostatečný pro 4 člennou rodinu. Lednice vypadá pěkně, madla jsou příjemná a led osvětlení působí "útulně" :-) Spotřeba je fantastická, při 24 denní nepřítomnosti a režimu "Holiday" spotřebovala jen 9,3kW :-) (pro nepočtáře: 0,39kW/den) Ovládání lednice při otevřených dveří, ale na druhou stranu nutno dodat, že nastavení se mění naprosto minimálně.

rob schránka na zeleninu, maso, vnitřní osvětlení, intuitivní ovládání, perfektní madlo - dobře se otevírá, senzačně tichá přes deklarovaný objem je uvnitř prostě malá, proti staré (výrazně menší) se dovnitř nevejdou hrnce atp. ale to je asi problém všech novějších lednic

vera-pavel@seznam.cz Výrobek máme 1 měsíc a jsme spokojeni se spotřebou el. energie. Výborný je i box na zeleninu, která opravdu vydrží čerstvá. Škoda, že ukazatel teploty v lednici a mrazničce neukazuje skutečnou hodnotu, ale neustále jen tu nastavenou.

elda53 cool Box,crisper Box,velmi tichý chod,celkový prostor chladničky a mrazničky. Nic-spokojenost

jerrym Hromada místa, fenomenálně tichá, dobře řešný prostor NIC

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 83%

(23 recenzí)