WHIRLPOOL WBA 34983 DFC IX

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2428529/whirlpool-wba-34983-dfc-ix.jpg

    0

Volně stojící kombinovaná chladnička WHIRLPOOL WBA 34983 DFC IX v nerezovém provedení je novinkou řady Absolute. Je vybavena unikátním systémem 6. smysl FreshControl, který udržuje ideální vlhkost a teplotu v celé chladničce pro dlouhodobé uchování potravin. Díky osvětlení StarLight už nikdy nebude muset zdlouhavě »

Recenze WHIRLPOOL WBA 34983 DFC IX

Marie Kubíková Velmi obtížná montáž při změně stran otevírání dveří. Otvory jsou zaslepené a je nutné je násilím prošroubovat.

L.S. Krásný design, tichý chod, obrovský mrazák. Pro mě je nadbytečná police na lahve, bohužel tuto polici dnes má většina ledniček. Stojan na vajíčka je maličký.

Tomik@ Veľmi dobre systematizovane rozloženie riadu a veľa priestoru - ovladanie z predu nie zvrchu perfektna vec nakolko predošlá sa premačkala a para spôsobila odlepenie tej krytky - zatečenie a naslednu nefunkčnosť. Skutocne perfektné. program 6 zmysel uplne nepoužiteľné - eco system zanecháva špinavý riad a dokonca aj stopy po čistiacom prostriedku čo je vcelku dosť zdravotne zavadne teda tieto dva programy ma skutočne sklamali.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 86%

(3 recenze)