Whirlpool WBA43983 NFC IX

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2429808/whirlpool-wba43983-nfc-ix.jpg

    0

Volně stojící kombinovaná chladnička v nerezovém provedení je novinkou řady Absolute. Je vybavena unikátním systémem 6. smysl FreshControl, který udržuje ideální vlhkost a teplotu v celé chladničce pro dlouhodobé uchování potravin Díky osvětlení StarLight už nikdy nebude muset zdlouhavě hledat potraviny v chladničce a »

Recenze Whirlpool WBA43983 NFC IX

Zdeněk Vágner Mám i doma no frost chladničku i mrazák tak na chalupu jsem pořídil také no frost, Spolehlivě a krásně chladí studeným vzduchem bez námraz.Naprostá spokojenost.Mohu jenom všem jenom doporučit. Žádné nemá !!!!

Honza Především s bleskovým dodáním. U velké konkurenční firmy mi nebyli schopni sdělit přesnou dodací lhůtu ani po 3 týdnech od objednání. Na přesnější hodnocení kvality a spotřeby energie je ještě příliš brzy, Zatím O.K. J. Krček Zatím nic. Možná by lednička měla mít vzadu kolečka jako předcházející typy.

Malinová Velmi prostorná,tichá, Boky šedý plast,v mrazáku hodně místa,ale zásuvky vyjedou jen do půlky,takže se potraviny špatně vyndávají a když tedy zásuvku vyndáte,tak naplněnou ji zpět nedáte,

+ Přidat hodnocení