Whirlpool WBC 35692 A++NFCX

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1688919/whirlpool-wbc-35692-anfcx.jpg

    0

Typ: volně stojící Kategorie: kombinovaná Vlastnosti 6. Smysl No Frost Fresh Control Anti Bacterial Energetická třída: A++ »

Recenze Whirlpool WBC 35692 A++NFCX

Jerry Je fakt dobrá. Jako ve škole - ani výborný ani nedostatečný. Schránka s nulovou teplotou se mi nyní jeví jako zbytečná, nevyužívám ji. Šuplík jsem vyndal a mám to jako další foch. Hlučnost - občas se z lednice ozvě výrazvá rána - asi pnutí při roztažnotni nějakého metriálu. Za tuto cenu jsem čekal bezchybnost. Horní šuplík v mrazáku je v zadní částí výrazně zkosený a přizpůsobuje se tak vnitřní části mrazáku a není tedy plnohodnotný a fakt se tam toho moc nevejde. . To ale vyváží prostřední šuplík kam se vejde krocan. Spodní šuplík je zase kratší ale na to jsem zvyklý. Šuplík na ovoce a zeleninu je vcelku. Upřednostnil bych kdyby byly dva. Pokud si chcele šuplík z lednice vyndat a já byl tak zvyklý, třeba když jsem chtěl ovoce a zeleninu přerovnat, narovnat a pod. a nebo třeba jen ho umýt, tak je třeba nejprve vyndat spodní kastlík ze dveří protože tomu brání. Nebo můžete dveře ohnout v pantech!!!!! Celkový dojem z lednice mám stále smíšený. Kdybych ji mohl vidět před nákupem, tak bych si ji asi nekoupil. Já ji hledal na prodejnách 14 dní a nenašel a už jsem něco potřeboval koupit. Problém ale bude, že není z čeho vybírat soudě z toho co jsem viděl.

David automatické odmrazování, hodně prostoru v lednici i mrazáku nutnost výměny otevírání dveří - obecný problém u lednic

Cemm Perfektni .

David souhlasím s Jerrym,smíšený dojem

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 70%

(4 recenze)