Whirlpool WBC 40692 A++NFCX

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1688923/whirlpool-wbc-40692-anfcx.jpg

    0

Volně stojící kombinovaná chladnička Whirlpool WBC40692 A++NFCX se může chlubit energetickou třídou A++, která ji řadí do TOP kategorie programu Partnerství zelená úsporám, a spotřebou energie 0,73 kWh. Celkový využitelný objem 378 litrů je rozdělen na 271 litrů pro chladicí a 107 litrů pro mrazicí část a nabízí tak »

Recenze Whirlpool WBC 40692 A++NFCX

Teuka Oceňuji hlavně objem mrazicí a chladicí části. Dále nastavení teploty mrazáku a chladničky. Nulová zóna v chladničce. Chladnička je tichá. Zatím nic.

Lucie K. Lednice naprosto splnila mé očekávání. Spotřeba vzhledem k velikosti lednice je skvělá, vnitřek lednice je dobře navrhnut. Žádné zbytečně mini poličky, které se pak stejně na nic nevyužijí. Lednice je tichá, má intuitivní ovládání a velkou výhodou je funkce 6.smysl, no frost a nulová zóna. Steně tak další funkce této lednice, které z ní dělají při zohlednění cena/výkon/velikost naprostou jedničku. Škoda je šedých boků, místo nerezu

Luba deklarovaná specifikace odpovídá skutečnosti bočnice - pouze lakovaný plech

T.Zuzana Prostorově hezky navržená lednice. Zásobník na masné výrobky, zeleninu, prostorné police. Boční stěny ledničky nevypadají hezky (matná šedá), vzhled nerezu je pouze u čelní strany lednice, to je pro mě velký mínus. Odkládací prostor nad nízkoteplotním zásobníku v chladící části je poměrně kluzký a bez zábrany, sklouzla mi sklenice okurek.

Pepa Prostorná lednice, filtr a nulová zóna naprosto skvělé. Nic mě nenapadá.

+ Přidat hodnocení více...